Anglijos „Premier“ lygos rungtynės tarp „Liverpool“ ir Londono „Chelsea“ komandų baigėsi nulinėmis lygiosiomis 0:0.

Thiago Silva 3-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį, tačiau kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją.

Kai Havertzas 4-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į vartų tinklą, tačiau teisėjas po VAR užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Benoitas Badiashile 32-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė vartininkas Alissonas.

Hakimas Ziyechas 60-ąją minutę atliko smūgį, tačiau šį kartą kamuolys skriejo virš vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Mykhailo Mudryko 64-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo visiškai greta varžovų vartų ir pasižymėti pastarajam nepavyko.

Trentas Alexanderis-Arnoldas 83-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau šį kartą kamuolys skriejo virš skersinio.

Tai buvo 1000-osios rungtynės Jurgenui Kloppui būnant treneriu (270 su „Mainz 05“, 319 su Dortmundo „Borussia“ ir 411 su „Liverpool“).

„Liverpool“ ir „Chelsea“ komandos šiuo metu yra surinkusios po 29 taškus ir atitinkamai rikiuojasi aštuntoje ir dešimtoje „Premier“ lygos turnyrinės lentelės vietose.