„Barcelona" Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse minimaliu rezultatu 1:0 nugalėjo „Villarreal“ futbolininkus.

Robertas Lewandowskis 3-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė „Villarreal“ vartininkas Pepe Reina.

Pedri 18-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir išvedė „Barcelonos“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Jose Luisas Moralesas atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo greta varžovų vartų.

Raphinha 63-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.

Samuelis Chukwueze 90-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

„Barcelona“ po 21 sužaistų rungtynių turi surinkusi 56 taškus ir rikiuojasi „La Liga“ pirmenybių turnyrinės lentelės viršūnėje. Katalonai nuo į nugarą alsuojančio „Real“ yra atitolę net 11 taškų skirtumu, tačiau „Karališkasis“ klubas yra sužaidęs vienu susitikimu mažiau.