Žydrūnas Karčemarskas Turkijoje padovanojo savo komandai tašką. Lietuvis žaidė fantastiškai, atrėmė 11 metrų baudinį, o Ankaros „Osmanlispor“ namie 0:0 baigė rungtynes su Malatijos „Yeni“ futbolininkais.

11 metrų baudinys skirtas 12-ąją minutę, kai baudos aikštelėje ranka sužaidė Numanas Curuksu. Prie žymos stojo Khalidas Boutaibas. Marokietis stipriai mušė į vartų vidurį, bet tam Ž. Karčemarskas buvo pasiruošęs.

Lietuvos pirmajame kėlinyje neįtikėtinai atrėmė K. Boutaibo smūgį galva, o po pertraukos laimėjo tarpusavio dvikovą, kai marokietis pabėgo nuo „Osmanlispor“ gynėjų.

Šeimininkai galėjo nugalėti, bet per save mušęs Serdaras Gurleras pataikė į skersinį.

„Osmanlispor“ (18 taškų) užima 14-ąją lygos poziciją. „Yeni“ (23 tšk.) – 10-ąją. Čempionate žaidžia 18 komandų.