osmanlispor

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „osmanlispor“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „osmanlispor“.

Žydrūnas Karčemarskas Turkijoje buvo neįtikėtinas

Žydrūnas Karčemarskas Turkijoje padovanojo savo komandai tašką. Lietuvis žaidė fantastiškai, atrėmė 11 metrų baudinį, o Ankaros „Osmanlispor“ namie 0:0 baigė rungtynes su Malatijos „Yeni“ futbolininkais. 11 metrų baudinys skirtas 12-ąją minutę, kai baudos aikštelėje ranka sužaidė Numanas Curuksu. Prie žymos stojo Khalidas Boutaibas. Marokietis stipriai mušė į vartų vidurį, bet tam Ž. Karčemarskas buvo pasiruošęs.
2018-01-20

Žydrūno Karčemarsko komandos draugas raudoną kortelę gavo pirmąją minutę

Žydrūno Karčemarsko atstovaujamas „Osmanlispor“ žengė į kitą Turkijos taurės turnyro etapą. Ankaros komandai nesutrukdė tai, kad ji pirmąją minutę liko mažumoje. „Osmanlispor“ trečiadienį svečiuose 1:1 (1:1) sužaidė su Malatijos „Yeni“. Ž. Karčemarsko ekipą 19-ąją minutę į priekį išvedė Aminu Umaras. 26-ąją rezultatą išlygino Erenas Tozlu. „Osmanlispor“ pirmauti ir sužaisti lygiosiomis nesutrukdė tai, kad 1-ąją minutę raudona kortelė parodyta Tugay Kacarui.
2017-12-13

Geriausiųjų rinkimai: tradicija sena, bet naujovių netrūksta

Geriausiojo Lietuvos futbolininko rinkimai vyksta daugiau kaip pusę amžiaus, o treneris apdovanojamas dešimtmetį. Vis dėlto, šiemet naujovių netrūksta. Viena jų – balsavimas vyksta portale tv3.lt. Čia gruodžio 4-ąją bus transliuojama ir apdovanojimų ceremonija. Vienintelis Lietuvos čempionas – už rinktinės kapitoną Šiemet geriausiu Lietuvos futbolininku pretenduoja tapti visa komanda – 11 futbolininkų. Aštuoni jų žaidžia užsienyje.
2017-11-22

Turkijoje – „sausi“ Žydrūno Karčemarsko vartai ir atremtas 11 metrų baudinys

Turkijoje svarbią pergalę iškovojo Superlygos autsaiderė „Osmanlispor“. Ji šeštadienį 3:0 (0:0) sutriuškino Karabiuko „Kardemir“. 62-ąją minutę įmušė Tiago Pinto, 74-ąją ir 85-ąją – Serdaras Gurleras, Nugalėtojų vartus visas rungtynes gynė bei įvarčio nepraleido Žydrūnas Karčemarskas. 34-erių lietuvis 93-ąją minutę atrėmė 11 metrų baudinį. „Osmanlispor“ (7 taškai) užima 17-ąją vietą tarp 18-os komandų. „Kardemir“ (8 tšk.) nukrito į 15-ąją poziciją.
2017-10-21

Žydrūnas Karčemarskas: alytiškiai – kieti ir užsispyrę vyrukai

Lietuvos mažojo futbolo pirmenybės įgauna pagreitį – šį savaitgalį komandos sužais antrojo etapo rungtynes Alytuje, garsėjančiame talentingų futbolininkų kalve. Alytaus futbolo mokykla gerai žinoma visoje Lietuvoje, nes išugdė ne vieną nacionalinės rinktinės žaidėją. Alytiškiai garsėja ir stipriais vartininkais. Vienas tokių – Turkijos Ankaros „Osmanlispor“ klube žaidžiantis Žydrūnas Karčemarskas. Pokalbis su juo – apie besibaigiantį sezoną ir Lietuvos futbolą.
2017-06-02

Turkijoje – „sausi“ Žydrūno Karčemarsko vartai

Sekmadienį svarbiose Turkijos futbolo lygos 29-ojo turo rungtynėse „sausus“ vartus išsaugojo Ankaros „Osmanlispor“ vartininkas Žydrūnas Karčemarskas. Jo komanda namie 0:0 sužaidė su Konijos „Konyaspor“. Ž. Karčemarsko ekipa galėjo ir laimėti, bet 75-ąją minutę 11 metrų baudinio nerealizavo nigerietis Aminu Umaras. „Osmanlispor“ ir „Konyaspor“ – turnyro lentelės kaimynės. Ž. Karčemarsko komanda (38 taškai) rikiuojasi devinta, „Konyaspor“ (40 tšk.) – laipteliu aukščiau.
2017-05-01

Paaiškėjo visi Europos taurės aštuntfinalio dalyviai

Paaiškėjo visi UEFA Europos lygos aštuntfinalio dalyviai. Ketvirtadienį sužaista 13-a šešelioktfinalio rungtynių. Vigo „Celta“ (Ispanija) į kitą etapą žengė po pratęsimo, o didžiausią pergalę pasiekė Liono „Lyon“ (Prancūzija) – 7:1. Didžiausia intriga vyko Charkovo „Metalist“ stadione. Donecko „Šachtar“ (Ukraina) jau buvo viena koja aštuntfinalyje, bet 91-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Iago Aspas. Bendras rezultatas tapo 1:1, tad teko žaisti pratęsimą.
2017-02-24

Europos lyga: sausi Ž. Karčemarsko vartai, G. Mažeikos kortelių lietus ir Z. Ibrahimovičiaus šou

Po dviejų įtemptų dienų UEFA Čempionų lygoje startavo ir antrojo pagal pajėgumą Europos lygos atkrintamosios. Čia užfiksuota daug įdomybių: vienam iš mačų teisėjavo lietuvių brigada, Žydrūnas Karčemarskas nepraleido įvarčio, o Zlatanas Ibrahimovičius mušė „hat-tricką“. Žydrūnas Karčemarskas gina Ankaros „Osmanlispor“ komandos vartus, o į juos skriejo keturi smūgiai, tačiau lietuvis savo tvirtovę apsaugojo, o Turkijos ekipos ir Pirėjo „Olympiacos“ dvikova baigėsi be įvarčių 0:0. Teisėjų iš Lietu...
2017-02-17

Žydrūnas Karčemarskas – kitame Europos taurės turnyro etape

Žydrūnas Karčemarskas su „Osmanlispor“ klubu pateko į kitą Europos taurės turnyro etapą. Lietuvio atstovaujamas klubas 2:0 nugalėjo „Zuerich“ ekipą ir užsitikrino bilietą keliauti tolyn. Lietuvis vartus gynė visas 90 minučių ir išlaikė juos sausus. Tuo tarpu jo komandos draugai Dzonas Delarge (73`) ir Erdalis Kilicarslanas (89`) mušė po įvartį ir nukalė komandai pergalę.
2016-12-08

Turkijos pirmenybėse Žydrūno Karčemarsko klubas iškovojo pirmą pergalę

Pirmą pergalę 2016–2017 metų sezono Turkijos futbolo elito (Süper Lig) pirmenybių trečiajame ture iškovojo ir į ketvirtą vietą pakilo Ankaros „Osmanlispor“ (5 tšk.) klubas, kurio vartus gynė Žydrūnas Karčemarskas, sekmadienį svečiuose 2:0 (1:0) nugalėjęs vienuoliktojoje pozicijoje esančią Trabzono „Trabzonspor“ (3 tšk.) ekipą. Po įvartį į šeimininkų vartus įmušė Papa Ndiaye (34 min.) ir Raulis Rusescu (88 min.