Ketvirtadienį Vilniaus „Žalgiris“ pradėjo kovą dėl vietos Europos lygos grupių etape. Vis dėlto Vladimiro Čeburino auklėtiniams pirmajame mače išvykoje 0:1 (0:1) teko pripažinti Razgrado „Ludogorec“ (Bulgarija) pranašumą.

Rungtynės žalgiriečiams prasidėjo labai nesėkmingai – pirma pavojinga ataka baigėsi šeimininkų įvarčiu, kai po pražangos arti baudos aikštelės iš kairiojo krašto smūgiuotą kamuolį į savo vartus nukreipė Ivanas Tatomirovičius.

Pirmame kėlinyje „Ludogorets“ spaudė žalgiriečius ir turėjo ne vieną progą pasižymėti, tačiau net kelios jų labai geros atakos pasibaigė kamuolio atsitrenkimu į virpstą.

Antrajame kėlinyje jau ir žalgiriečiai atakavo, tačiau labai arti atsakomojo įvarčio nebuvo. Negana to, rungtynių pabaigoje medikų pagalbos prireikė vartininkui Edvinui Gertmonui, kuriam varžovas pataikė koja į veidą.

Žalgiriečiui prireikė medikų pagalbos, tačiau sutvarstyta galva jis vis tiek tęsė rungtynes. Jau per pridėtą laiką Deividas Kazlauskas užsidirbo geltoną kortelę ir buvo išvytas iš aikštės.

Atsakomasis komandų mačas po savaitės bus žaidžiamas Vilniuje.

Priminsime, kad žalgiriečiai jau yra užsitikrinę mažų mažiausiai dalyvavimą UEFA Konferencijų taurės turnyre.