Šeštadienį pasaulio ledo ritulio čempionate užfiksuota staigmena. Šveicarijos rinktinė po pratęsimo 3:2 (0:2, 0:0, 2:0, 1:0) privertė pasiduoti Kanados komandą.

Kanadiečiams pirmieji du kėliniai nieko blogo nežadėjo. 5-ąją minutę pasinaudota kiekybine persvara ir ritulys įgrūstas į vartus – 1:0. Įvarčio autorius – Ryanas O'Reilly. 7-ąją minutę atakavo šveicarai, bet praleido kanadiečių kontrišpuolį, kurį įvarčiu baigė Mitchas Marneris.

Šveicarų viltys atgijo 47-ąją minutę. Kiekybiniu pranašumu pasinaudojo Fabrice’as Herzogas. 50-ąją minutę po Šveicarijos rinktinės kontratakos ir Vincento Praplano įvarčio rezultatas tapo lygus – 2:2.

Komandos žaidė pratęsimą. Jo metu dar kartą suspindėjo F. Herzogas, pelnęs fantastišką pergalingą įvartį.

Kanadiečiai į vartus metė 45 kartus, šveicarai – 26.

Kanados rinktinė (13 taškų) vis dar pirmauja B grupėje. Šveicarai (11 tšk.) – antri.

Kitose vakaro rungtynėse Vokietijos komanda 4:1 (2:1, 2:0, 0:0) nugalėjo Italijos ekipą.

4-ąją minutę vokiečius į priekį išvedė Christianas Ehrhoffas. 5-ąją minutę rezultatą išlygino Michele Marchetti.

Vėliau įvarčius pelnė vokiečiai – 19-ąją minutę Matthiasas Plachta (dauguma), 23-ąją – Yannicas Seidenbergas, 27-ąją – Dominikas Kahunas.

Vokiečiai į vartus metė 37 kartus, italai – 18.

Vokietijos rinktinė (9 tšk.) – penkta A grupėje, Italijos (1 tšk.) – paskutinė, aštunta.