yannicas seidenbergas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „yannicas seidenbergas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „yannicas seidenbergas“.

Pusfinalyje – Kanados ir Švedijos rinktinės

Paaiškėjo visi pasaulio ledo ritulio čempionato pusfinalio dalyviai. Prie Suomijos ir Rusijos rinktinių prisijungė Kanados bei Švedijos komandos. Kanadiečiai iš tolimesnės kovos pašalino pirmenybių šeimininkus – vokiečius. Šiaurės Amerikos atstovai laimėjo 2:1 (1:0, 1:0, 0:1). Kanados rinktinė į priekį pabėgo pirmojo kėlinio pabaigoje. 18-ąją minutę pavyko pasinaudoti kiekybiniu pranašumu. Įvarčio autorius – Markas Scheifele. Svečiai skirtumą padvigubino 39-ąją minutę.
2017-05-18

Staigmena: kanadiečiai krito prieš šveicarus

Šeštadienį pasaulio ledo ritulio čempionate užfiksuota staigmena. Šveicarijos rinktinė po pratęsimo 3:2 (0:2, 0:0, 2:0, 1:0) privertė pasiduoti Kanados komandą. Kanadiečiams pirmieji du kėliniai nieko blogo nežadėjo. 5-ąją minutę pasinaudota kiekybine persvara ir ritulys įgrūstas į vartus – 1:0. Įvarčio autorius – Ryanas O'Reilly. 7-ąją minutę atakavo šveicarai, bet praleido kanadiečių kontrišpuolį, kurį įvarčiu baigė Mitchas Marneris. Šveicarų viltys atgijo 47-ąją minutę.