Pasaulio jaunimo (iki 20 metų) dziudo taurės etapo varžybose Estijoje Lietuvos sportininkai iškovojo aštuonis apdovanojimus - du sidabro bei šešis bronzos.

Svorio kategorijoje iki 55 kg bronzos medalį laimėjo elektrėniškis Vykintas Varkulis.

Dar vieną bronzos medalį į Elektrėnus išsivežė ir Rimantas Gritė (svorio kategorija iki 100 kg). Toje pačioje svorio kategorijoje kitą trečiąją vietą iškovojo Kauno rajono sportininkas Martynas Straukas.

Svorio kategorijoje iki 57 kg sidabro medalis atiteko alytiškei Almedai Cibulskaitei, o bronza - panevėžietei Justinai Skačkauskaitei.

Du bronzos apdovanojimus pelnė kaunietės - Rūta Jančytė (70 kg) ir Giedrė Šileikaitė (78 kg).

Sunkiausioje svorio kategorijoje (+78 kg) sidabro medalis atiteko šiaulietei Santai Pakenytei.

Gegužės 2-3 dienomis Lietuvos jaunimo dziudo rinktinė dalyvaus planetos taurės varžybų etape Kaune, o vėliau vyks į analogišką turnyrą Ukrainos sostinėje Kijeve.