rimantas gritė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „rimantas gritė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „rimantas gritė“.

Pasaulio jaunimo dziudo taurės varžybose Estijoje lietuviai pelnė aštuonis medalius

Pasaulio jaunimo (iki 20 metų) dziudo taurės etapo varžybose Estijoje Lietuvos sportininkai iškovojo aštuonis apdovanojimus - du sidabro bei šešis bronzos. Svorio kategorijoje iki 55 kg bronzos medalį laimėjo elektrėniškis Vykintas Varkulis. Dar vieną bronzos medalį į Elektrėnus išsivežė ir Rimantas Gritė (svorio kategorija iki 100 kg). Toje pačioje svorio kategorijoje kitą trečiąją vietą iškovojo Kauno rajono sportininkas Martynas Straukas.