giedrė šileikaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „giedrė šileikaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „giedrė šileikaitė“.

Lietuvos dziudistai pralaimėjo pirmąsias kovas

Prancūzijos sostinėje Paryžiuje vykstančiame 15-ajame pasaulio jaunimo (iki 20 metų) dziudo čempionate šeštadienį startavę trys Lietuvos atstovai pralaimėjo jau pirmąsias kovas. Kaunietė Renalda Gedutytė (svorio kategorija iki 63 kg) pralaimėjo brazilei Marianai Silvai, kuri vėliau nugalėjo dvi varžoves ir tapo grupės nugalėtoja.
2009-10-24

Ž. Linartui – planetos jaunimo dziudo taurės varžybų sidabras

Pasaulio jaunimo dziudo taurės turnyre Kijeve (Ukraina) dalyvavusi Lietuvos jaunimo rinktinė parsivežė medalį - tik finale 0:3 nusileidęs ukrainiečiui A. Sizovui sidabro medalį iškovojo Žilvinas Linartas (+100 kg) Kiti Lietuvos komandos nariai pirmąsias kovas Kijeve pralaimėjo ir į tolesnį varžybų etapą nepateko. Lietuvos merginos Ukrainos sostinėje liko per žingsnį nuo medalių.
2008-05-12

Planetos jaunimo dziudo taurės varžybose Kaune lietuviai pelnė 14 medalių

Beveik 300 sportininkų iš dvylikos valstybių dalyvavo Kaune vykusiose pasaulio jaunimo (iki 20 metų) dziudo taurės varžybas. Lietuvos merginos bei vaikinai šiame turnyre iškovojo 2 aukso, 4 sidabro bei 8 bronzos medalius. Nugalėtojais atskirose svorio kategorijose tapo kaunietė Justina Macijauskaitė (44 kg) bei sunkiasvoris ukmergiškis Žilvinas Linartas.
2008-05-06

Pasaulio jaunimo dziudo taurės varžybose Estijoje lietuviai pelnė aštuonis medalius

Pasaulio jaunimo (iki 20 metų) dziudo taurės etapo varžybose Estijoje Lietuvos sportininkai iškovojo aštuonis apdovanojimus - du sidabro bei šešis bronzos. Svorio kategorijoje iki 55 kg bronzos medalį laimėjo elektrėniškis Vykintas Varkulis. Dar vieną bronzos medalį į Elektrėnus išsivežė ir Rimantas Gritė (svorio kategorija iki 100 kg). Toje pačioje svorio kategorijoje kitą trečiąją vietą iškovojo Kauno rajono sportininkas Martynas Straukas.
2008-04-22

Trys Lietuvos dziudo imtynininkai laimėjo pasaulio taurės jaunimo varžybas

Savaitgalį Kaune vykusiame dziudo imtynių pasaulio jaunimo (iki 20 metų) taurės varžybų etape sėkmingai startavo Lietuvos atstovai, iškovoję tris aukso, vieną sidabro bei 12 bronzos medalių.