Mitchellas vėl buvo arti 50 taškų ribos

Mitchello pasirodymas

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) sentimentalus sugrįžimas pergale virto ne žaidėjui, o buvusiai jo komandai. Donovano Mitchello vedami Klivlando „Cavaliers“ (26/16) išvykoje krito prieš Jutos „Jazz“ (21/23) – 114:116 (24:31, 31:24, 29:33, 30:28).

Prieš rungtynes šiltai sutiktas buvo D.Mitchellas, penkis sezonus praleidęs būtent Jutos komandoje ir vasarą mainais persikėlęs į Klivlandą. Palaikymas įkvėpė gynėją įspūdingam pasirodymui, tačiau „Jazz“ šį atlaikė. Likus žaisti minutę Jordanas Clarksonas persvėrė rezultatą trimis baudų metimais (109:107), vėliau pridėjo ir vidutinio nuotolio metimą. Gynyboje neklydę „Jazz“ realizavo keturis baudų metimus paeiliui, o varžovams vėl prabilus jau buvo rezervavę pergalę.

„Cavaliers“ neišgelbėjęs D.Mitchello šou – 36 minutės, 46 taškai (7/9 dvitaškių, 7/18 tritaškių, 11/11 baudų metimų), 5 atkovoti ir 3 perimti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai bei nė vienos klaidos ar pražangos. Klivlando klubas dar pirmajame kėlinyje prarado Jarrettą Alleną, kuris mėgino žaisti apsirgęs, tačiau aikštėje išbuvo tik septynias minutes. Tuo tarpu „Jazz“ sugebėjo laimėti net trigubai dažniau klysdami (15:5) ir itin prastai mesdami tritaškius (10/36, 28 procentų taiklumas).

Tai kompensuoti padėjo galinga kova dėl kamuolių (54:37). Prie pastarosios itin prisidėjo į D.Mitchellą iškeistas Lauri Markkanenas – 39 minutės, 25 taškai (5/13 dvitaškių, 1/5 tritaškių, 12/14 baudų metimų), 16 atkovotų ir perimtas kamuolys, rezultatyvus perdavimas, klaida ir 2 pražangos. REKLAMA Klivlando klubas Rytų konferencijoje užima penktąją poziciją, „Jazz“ Vakaruose žengia dešimti.

„Cavaliers“: Donovanas Mitchellas 46 (7/18 tritaškių, 5 atk. kam., 6 rez. perd.), Dariusas Garlandas 21 (5 atk. kam., 6 rez. perd.), Evanas Mobley (7 atk. kam., 4 blokai) ir Carisas LeVertas  po 12, Lamaras Stevensas 11, Kevinas Love’as 6 (9 atk. kam.).

„Jazz“: Jordanas Clarksonas 32 (6 atk. kam., 5/11 tritaškių), Lauri Markkanenas 25 (16 atk. kam., 6/18 metimų), Nickeilas Alexanderis-Walkeris, Malikas Beasley (1/8 tritaškių, 5 atk. kam.) ir Mike’as Conley po 13.