Po mėnesio pertraukos šeštadienį atsinaujino A lygos kovos. Pirmosiose 17 turo rungtynėse pergale džiaugėsi naujasis „Kauno Žalgirio“ treneris iš Šiaurės Airijos Johnatanas McKinstry – jo auklėtiniai namie 1:0 palaužė „Jonavos“ komandą. O pergalingą įvartį kauniečiams pelnė sunkią traumą išsigydęs komandos naujokas, buvęs „Trakų“ futbolininkas Lukas Kochanauskas.

Rungtynes abi ekipos pradėjo atsargiai. Nedidelė teritorinė persvara bei iniciatyva priklausė „Jonavai“, bet abi komandos ilgokai negalėjo sukurti aštresnių išpuolių. Futbolininkai rėmėsi lėtomis, pozicinėmis atakomis.

17-ąją minutę šansą turėjo Jonavos komandos ukrainietis Maksimas Marusičius. Baudos aikštelėje priėmęs kamuolį, jis smūgiavo apsisukdamas, tačiau kauniečių vartininkas Modestas Stonys pavojų neutralizavo.

Po 10 minučių svečių kontratakos metu Klaudijus Upstas pabandė nukreipti kamuolį į tolimą vartų kampą, bet smūgiavo netiksliai. „Kauno Žalgiris“ atsakė stipriu tolimu Aurimo Raginio smūgiu – kamuolys pralėkė greta virpsto.

Pirmajame kėlinyje žaidybinė persvara priklausė „Jonavai“, bet Kauno žalgiriečiai, nors ir gynėsi ne visai darniai, savo tvirtovę sugebėjo apsaugoti.

Antroji mačo dalis prasidėjo aktyvesniais svečių ekipos išpuoliais. 54-ąją minutę geroje padėtyje atsidūręs „Jonavos“ naujokas iš Moldovos Petru Leuca galva pasiuntė kamuolį virš vartų skersinio.

60-ąją minutę J. McKinstry atliko keitimą, nulėmusį dvikovos baigtį. Vietoje brazilo Brunno į aikštę jis įleido po sunkių traumų pasveikusį ir futbolo išsiilgusį Luką Kochanauską.

Puolėjas labai aktyviai pradėjo savo pasirodymą, nuolat zujo varžovų baudos aikštelėje, ieškodamas galimybių smūgiui. Gerą progą L. Kochanauskas turėjo po „Kauno Žalgirio“ pakelto kampinio, bet galva nepataikė į vartus. Antrojo šanso jis nepaleido. 69 minutę L. Kochanauskas suklaidino varžovą ir nukreipė kamuolį į vartų kampą – 1:0.

Praleistas įvartis pastebimai išderino „Jonavos“ komandos žaidimą. Svečių treneris Donatas Vencevičius greitai pasinaudojo likusiais keitimais, bet norimo efekto tai neatnešė. Jonaviečiams sunkiai sekėsi surengti ir varžovų vartų šturmą. Išskyrus M. Marusičiaus smūgį virš vartų iš toli, daugiau galimybių jie nesukūrė.

Tuo metu J. McKinstry pratęsė sėkmingą „Kauno Žalgirio“ rungtynių seriją. Per keturis pastaruosius turus kauniečiai pelnė 10 taškų ir po truputį artėja prie pirmojo septyneto.