klaudijus upstas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „klaudijus upstas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „klaudijus upstas“.

A lygos 31-ojo turo apžvalga: kai klumpa abu favoritai

Po 31 turo kovų situacija A lygos čempionate galėjo pasikeisti, tačiau abu lyderiai patyrė nesėkmes ir Marijampolės „Sūduva“ toliau 1 tašku pirmauja prieš Vilniaus „Žalgirį“. Smūgis. Pasikeitus „Žalgirio“ treneriams, komandos kapitonas Egidijus Vaitkūnas tvirtino, kad šis sukrėtimas padėjo žaidėjams susikaupti ir pagerino vidinį klimatą. Jam antrinęs Diego Oyarzunas kalbėjo apie išaugusį žaidėjų pasitikėjimą.
2017-11-06

Stipriausioje Lietuvos futbolo lygoje „Žalgiris“ sensacingai suklupo prieš „Jonavą“

Vilniaus „Žalgiris“ patyrė sensacingą pralaimėjimą. Vilniečiai šeštadienį namie 2:4 (1:2) nusileido „Jonavos“ futbolininkams. Tuo vakare gali pasinaudoti Marijampolės „Sūduva“, turėsianti galimybę padidinti atotrūkį turnyro lentelėje iki keturių taškų. Svečiai 7-ąją minutę išsiveržė į priekį. Įmušė Maksymas Marusyčius. 18-ąją rezultatą išlygino Mamadou Mbodji. Tačiau M. Marusyčius po trijų minučių vėl pasižymėjo. Šįkart nuo 11 metrų žymos.
2017-11-04

Nervų kare Jonavoje – Lauryno Stonkaus dublis ir šeimininkų pergalė

Puikią formą sezono finiše demonstruojanti „Jonava“ kyla į ketvirtąją turnyro lentelės vietą. Aukštaitijos derbyje jonaviečiai padovanojo savo žiūrovams puikią pergalę, įveikdami antrajame kėlinyje mažumoje likusį Utenos „Utenį“ – 3:0 (1:0). Prie pergalės L. Stonkus prisidėjo dviem įvarčiais. Emocingame ir kovingame pirmajame kėlinyje į stadioną susirinkę žiūrovai daug progų neišvydo.
2017-10-29

„Jonava“ užsitikrino vietą A lygos šešetuke

Antrus metus iš eilės „Jonavos“ futbolininkai A lygos sezoną baigs tarp šešių stipriausių komandų, o ši pozicija suteikia privilegiją dalyvauti penktame čempionato rate. 27 turo rungtynėse šeštadienį jonaviškiai išvykoje 2:1 palaužė Utenos „Utenį“ ir tapo nepavejami septintąją vietą užimančiam Kauno „Stumbrui“. Rungtynes aktyviau pradėję uteniškiai surezgė kelis pavojingus išpuolius.
2017-10-14

Atakuojantį futbolą žaidęs „Utenis“ nugalėjo Jonavoje

Rezultatyviausias rungtynes A lygoje sužaidęs Utenos „Utenis“ triumfavo Jonavoje. Ekipų, kovojančių dėl ketvirtosios turnyro lentelės vietos, akistata baigėsi svečių pergale 3:1 (1:1). Tris taškus į savo sąskaitą įsidėję uteniškiai neleido atitrūkti šiandien taip pat laimėjusiam Klaipėdos „Atlantui“. Iniciatyvą į savo rankas nuo pirmųjų minučių paėmęs „Utenis“ į vartų stačiakampį pataikė kėlinio viduryje, tačiau ši ataka virto įvarčiu.
2017-08-13

Luko Kochanausko įvartis dovanojo pergalę „Kauno Žalgiriui“

Po mėnesio pertraukos šeštadienį atsinaujino A lygos kovos. Pirmosiose 17 turo rungtynėse pergale džiaugėsi naujasis „Kauno Žalgirio“ treneris iš Šiaurės Airijos Johnatanas McKinstry – jo auklėtiniai namie 1:0 palaužė „Jonavos“ komandą. O pergalingą įvartį kauniečiams pelnė sunkią traumą išsigydęs komandos naujokas, buvęs „Trakų“ futbolininkas Lukas Kochanauskas. Rungtynes abi ekipos pradėjo atsargiai.
2017-07-22

Netikėtumas – „Sūduva“ namie sužaidė lygiosiomis su „Jonava“

Ketvirtadienį A lygoje užfiksuotas netikėtumas. Namie rungtyniavusi Marijampolės „Sūduva“ 15-ojo turo mače po puikaus įvarčio pirmavo, bet 1:1 (1:0) sužaidė su „Jonava“. Pirmajame kėlinyje pavojai kilo prie svečių vartų. 20-ąją minutę puikiai sužaidė Karolis Laukžemis. „Sūduvos“ puolėjas baudos aikštelėje apsisuko, smūgiavo į vartus, bet pataikė į tolimąjį virpstą. Po to savaisiais šansais nepasinaudojo Ernestas Veliulis, Robertas Vėževičius. Sūduviškiai tikslą pasiekė 41-ąją minutę.
2017-06-15

Maksimo Marusičiaus įvartis padovanojo „Jonavai“ pergalę Klaipėdoje

Sugrįžimas į centrinį miesto stadioną Klaipėdos „Atlantui“ nebuvo sėkmingas. Pastaruoju metu į duobę papuolusi uostamiesčio ekipa savo žiūrovų akivaizdoje buvo priversta pripažinti „Jonavos“ pranašumą minimaliu rezultatu 0:1 (0:0). Pergalingą įvartį aukštaičiams pelnė legionierius iš Ukrainos Maksimas Marusičius.
2017-05-17

Į kovą dėl medalių sugrįžo „Trakai“

Pergales iškovoję Vilniaus „Žalgiris“ ir Marijampolės „Sūduva“ įtvirtino savo pozicijas turnyro lentelėje. Prasiveržė. Pusantro rato kažkur įkalinta ir išspausdavusi daugiausiai vieną įvartį „Trakų“ puolimo upė pagaliau išsilaisvino ir keturių tikslių smūgių potvynyje nuskandino ne bet ką, o vieną konkurentų kovoje dėl medalių Klaipėdos „Atlantą“. Pašalinti. Net trejose iš keturių turo rungtynių arbitrams teko iš kišenės traukti raudonas korteles.
2017-05-13

„Jonavos“ saugas Klaudijus Upstas: su „Žalgiriu“ laukia įdomios rungtynės

Antrą pergalę praėjusiame ture iškovojusios „Jonavos“ namuose laukia rimtas testas – A lygos lyderis Vilniaus „Žalgiris“, kuris pastaruoju metu demonstruoja vis geresnę formą. X ture jonaviškiai (9 taškai) po pertraukos 3:1 (1:0) svečiuose įveikė „Kauno Žalgirį“, o pergalė leido jiems sugrįžti į šeštąją vietą. Vieną įvartį šiose rungtynėse įmušęs ir į simbolinę turo rinktinę išrinktas Klaudijus Upstas sako, kad iš Kauno komanda grįžo puikios ir pakilios nuotaikos.