Pasaulio ledo ritulio čempionate pirmąjį pralaimėjimą patyrė Latvijos rinktinė. Ji sekmadienį nepasipriešino Suomijos komandai – 1:8 (0:3, 0:2, 1:3).

„Braliukams“ garbės įvartį 52-ąją minutę pelnė Rihardas Bukartas. Tada rezultatas tapo 1:8.

Suomių gretose pirmajame kėlinyje pasižymėjo Sebastianas Aho (2 minutė), Veli-Matti Savinainenas (8 min.) ir Antti Suomela (18 min.). Antrajame tikslūs buvo S. Aho (28 min.) bei V. M. Savinainenas (35 min.). Trečiajame – Teuvo Teravainenas (47, 52 min.) ir Mikko Rantanenas (48 min.).

Suomijos rinktinė (6 taškai) pakilo į pirmąją B grupės poziciją. Latvijos komanda (2 tšk.) nukrito į priešpaskutinę, septintąją.