mikko rantanenas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mikko rantanenas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mikko rantanenas“.

Latviams – skaudi suomių pamoka

Pasaulio ledo ritulio čempionate pirmąjį pralaimėjimą patyrė Latvijos rinktinė. Ji sekmadienį nepasipriešino Suomijos komandai – 1:8 (0:3, 0:2, 1:3). „Braliukams“ garbės įvartį 52-ąją minutę pelnė Rihardas Bukartas. Tada rezultatas tapo 1:8. Suomių gretose pirmajame kėlinyje pasižymėjo Sebastianas Aho (2 minutė), Veli-Matti Savinainenas (8 min.) ir Antti Suomela (18 min.). Antrajame tikslūs buvo S. Aho (28 min.) bei V. M. Savinainenas (35 min.). Trečiajame – Teuvo Teravainenas (47, 52 min.
2018-05-06

Netikėtumas: A grupės nugalėtojai amerikiečiai krito ketvirtfinalyje

Ketvirtadienį pasaulio ledo ritulio čempionato ketvirtfinalyje užfiksuotas netikėtumas. Jungtinių Amerikos Valstijų rinktinė, laimėjusi A grupę, nusileido ketvirtai B grupės komandai – Suomijos ekipai. Amerikiečiai pralaimėjo 0:2 (0:0, 0:1, 0:1). Suomijos rinktinė pirmąjį įvartį pelnė antrajame kėlinyje. 22-ąją minutę prie atšokusio ritulio pirmasis suskubo ir kiekybiniu pranašumu pasinaudojo Mikko Rantanenas.
2017-05-18

Pergalę išplėšė suomiai, laimėjo ir švedai

Sekmadienį vakarinėse pasaulio ledo ritulio čempionato rungtynėse pergalę po itin atkaklios ir permainingos kovos pasiekė Suomijos rinktinė. Ji po pratęsimo 3:2 (1:2, 0:0, 1:0, 1:0) palaužė šveicarus. Šveicarijos komanda 11-ąją minutę pirmavo 2:0. 5-ąją minutę suomiai turėjo kiekybinę persvarą, ja nepasinaudojo, o po iškart sekusios kontratakos tikslus buvo Fabrice’as Herzogas. 11-ąją minutę iš toli pasižymėjo Joelis Genazzi. Suomijos rinktinė skirtumą sušvelnino pirmojo kėlinio pabaigoje.