Italijos „Serie A“ pirmenybėse dramatišką pralaimėjimą patyrė 2:3 Bergamo „Atalanta“ ekipai nusileidęs „AC Milan“ klubas.

Pirmajame kėlinyje „Atalanta“ įsiveržė į priekį, o prieš ilgąją pertrauką „AC Milan“ rezultatą išlygino.

55-ąją minutę Ademola Lookmanas vėl išvedė šeimininkus į priekį.

Tuo tarpu Luka Jovičius 80-ąją minutę vėl išlygino rezultatą, bet „Atalanta“ nepasidavė ir 95-ąją minutę šventė pergalę.

Ispanijos „La Liga“ čempionate taškus prarado pralaimėjimą prieš „Girona“ patyręs Madrido „Real“ klubas.

53-ąją minutę „Real“ į priekį išvedė Jude`as Bellinghamas, bet vos po 13 minučių rezultatą priešininkai išlygino.

Tuo tarpu Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybėse pirmą pralaimėjimą patyrė Miuncheno „Bayern“ klubas. Miuncheno futbolininkai išvykoje net 1:5 buvo sutriuškinti Frankfurto „Eintracht“.

„Eintracht“ puikiai pradėjo rungtynes ir jau 36-ąją minutę turėjo triuškinamą trijų įvarčių persvarą. Tikslą pasiekė Omaras Marmoushas, Junioras Dina Ebimbe ir Hugo Larssonas.

Nors pirmojo kėlinio pabaigoje Joshua Kimmichui buvo pavykę sušvelninti rezultatą, tai buvo viskas ką pavyko pasiekti svečiams. Tuo tarpu „Eintracht“ pelnė dar du įvarčius. Antrą kartą pasižymėjo J. Dina Ebimbe, o savo pirmąjį įvartį pelnė ir Ansgaras Knauffas.

Po šio pralaimėjimo „Bayern“ nuo lygoje pirmaujančios Lėverkuzeno „Bayer“ komandos skiria trys taškai.