Ispanijos „La Liga“ čempionate „Barcelonos“ futbolininkai pademonstravo kovotojų charakterį ir išplėšė tris taškus. 80-ąją minutę dviejų įvarčių deficitą prieš Vigo „Celta“ dar turėję katalonai vos per dešimt minučių pelnė tris įvarčius be atsako ir šventė pergalę 3:2.

Pirmieji pavojaus ženklai „Barcelonos“ gynybai suskambėjo 18-ąją minutę. Į baudos aikštelę buvo įvestas Iago Aspas, bet nuo jo įvarčio katalonus išgelbėjo vartininkas Marcas-Andre Ter Stegenas. Visgi, vos už minutės „Celta“ jau džiaugėsi pirmuoju savo įvarčiu.

Progą smūgiui gavo Jorgenas Strandas Larsenas, kuris tiksliu šūviu į vartų kampą išvedė svečius į priekį. Rungtynėse sužaidus kiek daugiau nei pusvalandį „Barcelona“ problemos tapo dar rimtesnėmis dėl Frankie de Jongo traumos. Puikias rungtynes žaidęs saugas aikštę paliko dėl patempimo dešinėje kulkšnyje.

41-ąją minutę arti tikslo buvo „Celta“ atstovas Luca dela Torre. Visgi, jo bandymas pakartotiniu smūgiu pasiųsti kamuolį į vartus skriejo virš vartų.

Pirmąją rimtą progą „Barcelona“ susikūrė jau 64-ąją mnutę, bet Ferranui Torresui pritrūko tikslumo.

76-ąją rungtynių minutę „Celta“ surengė pavyzdinę ataką: įveikdami varžovų spaudimą jie pabėgo į greitą ataką. Jos metu I. Aspas išvedė Anastasiosas Douviką prieš varžovų vartininką, o šis nestipriu, bet tiksliu smūgiu padvigubino svečių persvarą.

Sudėtingoje situacijoje atsidūrusią „Barceloną“ 81-ąją minutę pažadino Robertas Lewandowskis. Gavęs perdavimą iš Joao Felixo jis baudos aikštelėje vienu prisilietimu nuo virpsto sugrąžino savo ekipą į rungtynes.

Už keturių minučių R. Lewandowskis gavo dar vieną progą, kurios jis vėl neišvaistė. Kamuolį iš baudos aikštelės krašto į jos vidurį skersavo Joao Cancelo, o ten buvęs lenkas tiksliu smūgiu išlygino rezultatą.

Įspūdingą „Barcelonos“ atkarpą 89-ąją minutę užbaigė J. Cancelo. Pats pradėjęs ataką savo aikštės pusėje portugalas vėliau nustebino varžovus įkirsdamas į baudos aikštelę, kur jam tikslų perdavimą atliko Gavi, o J. Cancelo vienu prisilietimu atnešė savo naujajai komandai pergalę ir tris taškus.