Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybių penktajame ture įspūdingą pergalę iškovojo šalies čempionė Miuncheno „Bayern“ komanda.

Šeštadienį namuose vykusiose rungtynėse Harry Kane‘o į priekį vedami bavarai 7:0 sutriuškino „Bochum“ futbolininkus.

Jau ketvirtąją šių rungtynių minutę puikų Kingsley Comano perdavimą iš krašto gavęs Ericas Maximas Coupo-Motingas iš arti smūgiu į tuščius vartus atidarė įvarčių sąskaitą. 13-ąją minutę dar vieną įvartį pelnė tik vasarą į Vokietiją persikėlęs Harry Kane‘as, kuris neklydo gavęs progą smūgiui būdamas baudos aikštelėje.

Sužaidus pusvalandį po kampinio smūgiu galva pasižymėjo Matthijsas de Ligtas, o kėlinio pabaigoje H. Kane‘as pademonstravo, jog gali ne tik mušti įvarčius. Gilumoje kamuolį priėmęs anglas pademonstravo puikų aikštės matymą ir gražiu perdavimu vieną prieš vartininką išvedė Leroy‘ų Sane, o šis pelnė jau ketvirtąjį „Bayern“ įvartį rungtynėse.

Antrajame kėlinyje H. Kane‘as toliau žibėjo. Iš pradžių jis sėkmingai realizavo į „Bochum“ vartus skirtą vienuolikos metrų baudinį. Rungtynių pabaigoje į savo sąskaitą puolėjas įsirašė ir dar vieną rezultatyvų perdavimą, kai jis asistavo Mathysui Teliui.

Galiausiai H. Kane‘as pasiekė savo pirmąjį „hat-tricką“ naujame klube. Trečiąjį savo rungtynių įvartį jis pelnė 88-ąją rungtynių minutę, kai siuntė kamuolį į vartus vienu prisilietimu iš artimos distancijos.

Pergalę Vokietijoje šventė ir Dortmundo „Borussia“. Laimėtose rungtynėse prieš „Wolfsburg“ pergalę 1:0 jiems atnešė Marco Reuso įvartis.

Tris taškus iškovoti pavyko „RB Leipzig“ ekipai. Ši išvykoje 1:0 palaužė „Monchengladbach Borussia“. Pergalingą įvartį savo komandai pelnė Timo Werneris.