„Manchester United“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 1 – 0 nugalėjo „Leicester City“ futbolininkus.

Christianas Eriksenas 11-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.

Jadonas Sancho 23-ąją minutę suklaidinęs vartininką nukreipė kamuolį į tuščius likusius vartus ir išvedė „Man Utd“ į priekį 1:0.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Harvey Barnesas 38-ąją minutę atliko smūgį, tačiau pastarasis buvo labai netikslus.

Jamesas Maddisonas 51-ąją minutę baudos smūgio metu pasiuntė kamuolį į dešinįjį vartų kampą, tačiau svečių ekipos  vartų sargas Davidas De Gea atrėmė kamuolį.

Jamie Vardy 64-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.

Cristiano Ronaldo aikštėje pasirodė po keitimo 68-ąją minutę, pastarasis pakeitė rungtynes startinėje sudėtyje pradėjusį J. Sancho.

Tyrello Malacia 78-ąją minutę atliktą reidą į baudos aikštelę sėkmingai sustabdė varžovas ir svečių rengta ataka nutrūko.

C. Ronaldo 83-ąją minutę atliko smūgį per save, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

„Raudonieji velniai“ po penkerių sužaistų rungtynių turi surinkę devynis taškus ir rikiuojasi „Premier“ lygos penktoje turnyrinės lentelės vietoje.