„Manchester City“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 1 – 0 nugalėjo „Leicester City“ futbolininkus ir laikinai pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą.

Harvey Barnesas 24-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau vartininkas Edersonas sėkmingai atrėmė kamuolį.

Kevinas De Bruyne 49-ąją minutę fantastišku baudos smūgiu nepaliko šansų vartininkui ir išvedė „Man City“ į priekį 1:0.

Youri Tielemansas 54-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją ir pasižymėti nepavyko.

Joao Cancelo 61-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.

Patsonas Daka 86-ąją minutę atliko smūgį, tačiau Edersonas dar kartą apgynė savo saugomus vartus ir rezultatas nepakito.

„Man City“ po dvylikos sužaistų rungtynių turi surinkęs 29 taškus ir laikinai rikiuojasi „Premier“ lygos turnyrinės lentelės viršūnėje. Jam į nugarą alsuoja vienu susitikimu mažiau sužaidęs „Arsenal“, turintis 28 taškus. Tuo tarpu „Leicester City“ su 11 taškų žengia vos septyniolikti.