Miunchene (Vokietija) vykstančiame Europos dviračių treko čempionate penktadienį startavo Olivija Baleišytė. Moterų 10 km skrečo lenktynės lietuvei klostėsi nesėkmingai. O.Baleišytė finišavo 17-a tarp 19-os sportininkių.

Europos čempione tapo norvegė Anita Stenberg. Sidabras atiteko britei Jessicai Roberts, bronza – lenkei Nikolai Wielowskai.

Kiek vėliau šiandien O.Baleišytės laukia eliminacijos lenktynės.

Šeštadienį vyrų sprinte dar statavo ir į ketvirtfinalį žengė Vasilijus Lendelis ir Svajūnas Jonauskas.

V. Lendelis atrankoje užėmė 8-ąją vietą, o S. Jonauskas dėl bilieto į kitą etapą kovojo papildomame važiavime. Ten įveikęs varžovą jis iškovojo bilietą į ketvirtfinalį.

Ketvirtfinaliai numatomi šiandien vakare.