vasilijus lendelis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vasilijus lendelis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vasilijus lendelis“.

Vasilijaus Lendel rankose – jau beveik kelialapis į Paryžiaus olimpines žaidynes

Miltone (Kanada) surengto paskutiniojo, trečiojo, Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) treko Tautų taurės varžybų etapo sprinto lenktynėse sekmadienį Vasilijus Lendel užėmė 7-ą vietą. Varžybos Kanadoje – paskutinės olimpinės atrankos maratone. Neoficialiais skaičiavimais, 29 metų V. Lendel iškovojo Lietuvai kelialapį į Paryžiaus olimpines žaidynes.
2024-04-15

Dviračių treko Tautų taurės etape Honkonge – puikūs lietuvių pasirodymai

Honkonge surengto 2024 m. Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) treko Tautų taurės varžybų antrojo etapo paskutinę dieną – sekmadienį – Lietuvos atstovai Olivija Baleišytė ir Vasilijus Lendel iškovojo penktas vietas ir dar labiau pagerino savo pozicijas kovoje dėl olimpinių kelialapių atitinkamai omniume (daugiakovėje) ir sprinto lenktynėse. O. Baleišytė Tautų ar pasaulio taurės varžybų omniume geriau yra pasirodžiusi tik kartą.
2024-03-17

Lietuvos dviratininkai Australijoje sėkmingai skynė olimpinės atrankos reitingo taškus

Adelaidėje (Australija) surengto 2024 m. Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) treko Tautų taurės varžybų pirmojo etapo paskutinę dieną – sekmadienį – Lietuvos atstovai Olivija Baleišytė ir Vasilijus Lendel iškovojo vietas pirmajame dešimtuke ir svariai papildė olimpinės atrankos taškų taupykles. Olivija omniume (daugiakovėje) buvo aštunta, o Vasilijus sprinto lenktynėse užėmė dešimtą vietą.
2024-02-04

Tautų taurėje Australijoje – sėkmingas Lietuvos dviratininko Vasilijaus Lendel pasirodymas

Adelaidėje (Australija) vykstančio 2024 m. Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) treko Tautų taurės varžybų pirmojo etapo vyrų keirino rungtyje (37 dalyviai) Vasilijus Lendel iškovojo 9-ą vietą. Lietuvos dviratininkas B finale (dėl 7-12 vietų) finišavo trečias. V. Lendel, į priekį praleidęs 6 šalių (Malaizijos, Japonijos, Didžiosios Britanijos, Australijos, Kinijos ir Vokietijos) atstovus, Lietuvai pelnė 480 olimpinės atrankos taškų.
2024-02-03

Europos dviračių treko čempionate du lietuviai pateko į ketvirtfinalį, Baleišytė finišavo už penkioliktuko

Miunchene (Vokietija) vykstančiame Europos dviračių treko čempionate penktadienį startavo Olivija Baleišytė. Moterų 10 km skrečo lenktynės lietuvei klostėsi nesėkmingai. O.Baleišytė finišavo 17-a tarp 19-os sportininkių. Europos čempione tapo norvegė Anita Stenberg. Sidabras atiteko britei Jessicai Roberts, bronza – lenkei Nikolai Wielowskai. Kiek vėliau šiandien O.Baleišytės laukia eliminacijos lenktynės.
2022-08-13

Lietuvos sprinteriai Europos treko čempionate – devinti

Ketvirtadienį Miunchene (Vokietija) prasidėjusio Europos dviračių treko čempionato vyrų komandų sprinto rungties kvalifikacijos varžybose Lietuvos atstovai užėmė devintą vietą ir liko per žingsnį nuo pagrindinių varžybų. Lietuvius nuo pirmojo etapo, kuriame penktadienį kovos aštuonios greičiausios komandos, skyrė 0,115 sek. Europos čempionate debiutavusios Lietuvos sprinto komandos, kurią sudarė Laurynas Vinskas, Vasilijus Lendel ir Svajūnas Jonauskas, laikas – 36,928 sek. (vid.
2022-08-11

Lietuvos treko dviratininkams – visų spalvų medaliai

Ketvirtadienį, balandžio 28-ąją, Atėnuose (Graikija) surengtose dviračių treko varžybose „Athens Track Grand Prix” (UCI II kategorija) Lietuvos atstovai iškovojo po vieną aukso, sidabro ir bronzos medalį. Vasilijus Lendel tapo sprinto rungties nugalėtoju. Jis finale įveikė kazachą Dmitrijų Rezanovą. Trečias buvo kitas Kazachstano dviratininkas Sergej Ponomariov. Komandų sprinto lenktynėse Lietuvos rinktinė – V. Lendel, Svajūnas Jonauskas ir Justas Beniušis pelnė sidabrą.
2022-04-29

Susituokė šalies dviračių rinktinės nariai – Miglė Marozaitė ir Vasilijus Lendelis

Lietuvos dviračių treko rinktinės nariai Miglė Marozaitė ir Vasilijus Lendelis šeštadienį Panevėžyje sumainė žiedus. 26-erių sportininkai kartu jau aštuonerius metus, o praėjusių metų rudenį paskelbė, kad taps tėvais. M. Marozaitė praėjusią vasarą dalyvavo Tokijo olimpinėse žaidynėse, kur kartu su Simona Krupeckaite komandiniame sprinte užėmė penktą vietą. Abu sportininkai yra kilę iš Panevėžio.
2022-03-20

Paskutiniuose UCI Čempionų lygos etapuose lietuviai pateko tarp prizininkų

Londone (Didžioji Britanija) praėjusią savaitę dviem etapais baigėsi UCI dviračių treko Čempionų lygos etapas, kuriame dalyvavo ir trys lietuviai – apie karjeros pabaigą paskelbusi Simona Krupeckaitė, Vasilijus Lendelis bei Olivija Baleišytė. Trečiajame etape V.Lendelis laimėjo vyrų sprinto penktąjį važiavimą, o pusfinalio važiavime buvo antras. Nuo nugalėtojo vokiečio Stefano Botticherio lietuvį skyrė vos 0.083 sek. Dar geriau V. Lendelis pasirodė keirine.
2021-12-06

Dviračių treko šventėje Panevėžyje – Simonos Krupeckaitės atsisveikinimas su savo publika

Lapkričio 27 d. Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) dviračių treko Čempionų lygos varžybų antrasis etapas Panevėžio „Cido“ arenoje padovanos neįtikėtiną greičio ir specialiųjų efektų šou. 72 geriausi pasaulio treko dviratininkai, tarp kurių Lietuvos dviračių treko karalienė Simona Krupeckaitė, perspektyvieji jaunieji dviratininkai Olivija Baleišytė ir Vasilijus Lendelis, pradėjo prestižines lenktynes ir kovą dėl daugiau nei pusės milijono eurų prizinio fondo.