Antrajame 2014 metų atvirųjų Prancūzijos mažųjų dviračių kroso (BMX) taurės etape Vilma Rimšaitė, atstovaujanti "Pays de la Loire BMX" komandai, sekmadienį moterų elito grupėje finale užėmė septintąją vietą.

Iš kraštinio tako finale startavusi Lietuvos sportininkė aplenkė vieną varžovę bei pelnė 21 įskaitinį tašką.

Kvalifikaciniuose antrojo etapo važiavimuose V.Rimšaitė kartą buvo antra bei dusyk nugalėjo, laimėjo ketvirtfinalį, o pusfinalyje finišavo ketvirta.

Moterų elito grupės (34 dalyvės) antrojo etapo nugalėtoja tapo prancūzė Manon Valentino (35 tšk.), aplenkusi tautietes Magalie Pottier (30 tšk.) bei Marinę Lacostę (25 tšk.).

"Trasa nauja, minkšta - pareikalavo daug jėgų",- įspūdžiais pasidalijo V.Rimšaitė, kuri po dviejų etapų su 46 taškais užima ketvirtąją vietą.

Pirmauja Prancūzijos sportininkė M.Valentino (66 tšk.), antrąją vietą užima belgė Elke Vanhoof (61 tšk.), trečiojoje pozicijoje su 52 taškais - prancūzė M.Pottier.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.