vilma rimšaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vilma rimšaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vilma rimšaitė“.

Rio olimpinės žaidynės: auksinius viščiukus skaičiuosime rudenį!

„Būti tarp geriausių pasaulio sportininkų yra kažkas nerealaus. Manau, kad tik sportininkai gali suprasti, kokia čia yra ypatinga atmosfera. Paprastam žmogui visa tai gali pasirodyti visiškai nereikšminga“, - beveik prieš keturis metus sėdėdama ant pievos prie olimpinio kaimelio Londone kalbėjo BMX dviračių sporto atstovė Vilma Rimšaitė. Londono olimpinės žaidynės jai buvo vienas svarbiausių įvykių gyvenime: „Pirmą naktį olimpiniame kaimelyje mane apgyvendino su šaule Daina Gudzinevičiūte.

Dėl nepalankių oro sąlygų BMX dviračių trasa Rio de Žaneire Vilmai Rimšaitei nebuvo sėkminga

Savaitgalį 2016 metų vasaros olimpiados sostinėje Rio de Žaneire (Brazilija) vyko mažųjų dviračių kroso BMX varžybos "Aquece Rio - International Cycling BMX Challenge". Lietuvos mažųjų dviračių kroso rinktinės lyderė 32-ejų metų Vilma Rimšaitė kvalifikacijoje tarp aštuoniolikos dalyvių buvo šešiolikta (41,452 sek.), pateko į pusfinalį, kuriame liko penkiolikta. Greičiausiai atrankoje trasą įveikė kolumbietė Mariana Pajon (37,157 sek.), aplenkusi venesuelietę Stefany Hernandez (37,899 sek.
2015-10-06

Prancūzų klubą paliekanti Vilma Rimšaitė BMX taurės varžybose – tarp pačių geriausiųjų

Dviratininkė Vilma Rimšaitė atvirųjų Prancūzijos mažųjų dviračių kroso (BMX) taurės varžybų galutinėje įskaitoje moterų elito grupėje užėmė trečią vietą. 32 metų lietuvė, atstovaujanti „Pays de la Loire“ klubui, per aštuonis etapus surinko 188 taškus. Nugalėjo dukart pasaulio vicečempionė prancūzė Eva Ailloud, surinkusi 241 tašką. Antrą vietą užėmė kita Prancūzijos atstovė Axelle Etienne, pelniusi 206 taškus. Iš viso klasifikuotos 44 dviratininkės, praneša ldsf.lt.
2015-05-25

Nusirenk, mažyte mano: seksualiausios Lietuvos fitneso atstovių nuotraukos!

Jūs to laukėte! Seksualiausios šalies fitneso atstovės ir vėl nepagailėjo savęs. Mes vėl ilgokai pakabojome feisbuke rinkdami nuotraukas. Bet šiandien esame labai patenkinti rezultatu. Tikimės, kad mūsų sportinis žemėlapis ir toliau plėsis. Šiandien sąraše yra trys išimtys: tradicija tapusi regbininkė ir nosių laužytoja Sandra, BMX dviračių tramdytoja Vilma ir teniso kamuoliukus mėgstanti gainioti Greta. Mes vėl pradėkime nuo Anetos.
2015-04-06

Vilma Rimšaitė po treniruočių Kalifornijoje: jaučiuosi patobulėjusi

Praėjusią savaitę 32 metų gimtadienį atšventusi pajėgiausia Lietuvos BMX dviratininkė Vilma Rimšaitė už Atlanto baigia kloti pamatus naujam sezonui. „Oras ir sąlygos treniruotis šiais metais čia idealios. Mažai lyja, šilta, geros trasos, yra su kuo treniruotis“, - Balsas.lt iš Kalifornijos pasakojo olimpietė. Dar viena gera žinia iš rėmėjų – „Crupi“ kompanijos – V. Rimšaitė gavo naują dviratį. „Šios kompanijos būstinė visai netoli treniruočių vietos.
2015-03-05

Vilma Rimšaitė atvirųjų Prancūzijos mažųjų dviračių kroso taurės varžybų prizininkė

Savaitgalį finišavo 2014 metų atvirųjų Prancūzijos mažųjų dviračių kroso taurės aštuonių etapų varžybos, kuriose trečiąją vietą moterų elito grupės galutinėje įskaitoje tarp 42 klasifikuotų dalyvių su 201 įskaitiniu tašku užėmė "Pays de la Loire BMX" klubo narė 31-erių metų Vilma Rimšaitė. Šiaulietę aplenkė tik nugalėtoja tapusi prancūzė Manon Valentino (255 tšk.; "Haro Bikes Paris") ir antrąją vietą užėmusi lietuvaitės komandos draugė Magalie Pottier (212 tšk.
2014-10-13

Olimpietė V. Rimšaitė: visiems eismo dalyviams linkiu nepamiršti saugaus eismo taisyklių

Londono olimpinių žaidynių dalyvė, BMX dviračių sporto atstovė Vilma Rimšaitė, sužinojusi, kad prieš kamerą reikės kalbėti apie saugų eismą ir vairuotojų toleranciją dviratininkams, giliai atsiduso. Pasak sportininkės, visiems kelių eismo dalyviams reikėtų pasimokyti tolerancijos ir supratingumo. Pokalbis su olimpiete – vaizdo siužete.
2014-08-08

Atvirųjų Prancūzijos mažųjų dviračių kroso taurės varžybose V. Rimšaitė kol kas ketvirta

Antrajame 2014 metų atvirųjų Prancūzijos mažųjų dviračių kroso (BMX) taurės etape Vilma Rimšaitė, atstovaujanti "Pays de la Loire BMX" komandai, sekmadienį moterų elito grupėje finale užėmė septintąją vietą. Iš kraštinio tako finale startavusi Lietuvos sportininkė aplenkė vieną varžovę bei pelnė 21 įskaitinį tašką. Kvalifikaciniuose antrojo etapo važiavimuose V.Rimšaitė kartą buvo antra bei dusyk nugalėjo, laimėjo ketvirtfinalį, o pusfinalyje finišavo ketvirta.
2014-04-14

Pirmuosius du Europos lygos BMX dviračių kroso etapus V. Rimšaitė baigė penkta

Savaitgalį Belgijoje vyko 2014 metų sezono mažųjų dviračių kroso (BMX) Europos lygos pirmasis bei antrasis etapai, kuriuose dalyvavo ir 31-erių metų Lietuvos atstovė Vilma Rimšaitė. Pirmajame etape, kaip ir antrajame sekmadienį, pajėgiausia Lietuvos mažųjų dviračių kroso atstovė tarp aštuonių moterų elito grupės atstovių užėmė penktąją vietą. Pirmajame etape nugalėjo Stefany Hernandez Mendoza iš Venesuelos, aplenkusi danę Simonę Christensen ir olandę Liekę Klaus.