5
Varžybų Šakių „Vytis“ - „Perlas-MRU“ akimirkos

Šakių „Vyčio“ komanda (24/7) pratęsė įspūdingą pergalių seriją Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL), kur namuose 80:63 (22:20, 20:14, 17:15, 21:14) užtikrintai įveikė Vilniaus „Perlą-MRU“ (18/14).

5

Susitikimo pradžioje dar vyko atkakli kova, kurioje „Vytis“ dėl kiekvieno taško turėjo pakovoti. „Perlas-MRU“ buvo išsiveržęs į priekį (19:18), tačiau sėkminga šakiškių atkarpa padėjo persverti rezultatą – 26:22. „Vytis“ turėjo šansą pasinaudoti tuo, kad varžovų ranka prie baudų metimo linijos drebėjo, bei taip padidino savo pranašumą, kuris po dviejų kėlinių siekė 8 taškus – 42:34.

Įgavę svarią persvarą „Vyčio“ krepšininkai jos nepaleido ir po didžiosios pertraukos, kuomet ją dar padidino (47:34) ir vilniečiams smarkiai priartėti neleido. „Perlo-MRU“ krepšininkams kabintis į rungtynes jau sekėsi sunkiai, tad pergalė, vainikuota gražiu Tauranto Tamošiūno tritaškiu, besibaigiant paskutiniam ketvirčiui, atiteko „Vyčiui“ – 80:63.

„Vytis“: M.Užupis 14, I.Vaitkus (0/7 trit.) ir D.Domarkas (5 rez. perd., 6 kld.) – po 13, K.Brusokas 10 (12 atk. kam.), E.Serkevičius 7, A.Birgelis 6, P.Abramavičius ir P.Beliavičius – po 5, V.Sragauskis 4, T.Tamošiūnas 3.

„Perlas-MRU“: R.Sugintas 14 (5 atk. kam.), T.Galeckas 10, A.Beručka ir L.Kvedaravičius – po 9, A.Pilauskas 7, D.Pipiras ir G.Radzevičius – po 4.