Visišką dominavimą demonstruojantis tris kartus pasaulio čempionas „Red Bull“ lenktynininkas Maxas Verstappenas šeštadienį laimėjo pirmąsias „Formulės 1“ sezono sprinto lenktynes Kinijos „Grand Prix“ lenktynėse.

Šanchajaus trasoje vykusiose 19 ratų lenktynėse 26 metų olandas 13,043 sekundės aplenkė „Mercedes“ lenktynininką Lewisą Hamiltoną ir iki 15 taškų padidino savo pranašumą prieš komandos draugą Sergio Perezą, kuris sprinte finišavo trečias.

Ketvirtą ir penktą vietas užėmė „Ferrari“ lenktynininkai Charlesas Leclercas ir Carlosas Sainzas.

„McLaren“ lenktynininkas Lando Norrisas startavo iš pirmosios pozicijos, tačiau pirmajame rate, kovodamas su L. Hamiltonu, išslydo į šoną, o vėliau liko šeštas. Jo komandos draugas Oscaras Piastri buvo septintas, o „Mercedes“ atstovas George'as Russellas – aštuntas. Jis ir uždarė sprinte taškus pelniusių lenktynininkų aštuntuką.

Šiandien, šeštadienį, 10 val. Lietuvos laiku įvyks kvalifikacija pagrindinėms lenktynėms, o sekmadienį 10 val. prasidės ir pačios lenktynės.