24
„Manchester United“ – Liverpulio „Everton“ 4:0 (nuotr. SCANPIX)

Antonio Valencia rungtynių pradžioje šovė tarsi iš patrankos. Galiausiai „Manchester United“ futbolininkai sekmadienį namie 4:0 (1:0) sutriuškino buvusio komandos simbolio Wayne’o Rooney vedamą Liverpulio „Everton“.

24

4-ąją minutę Nemanja Matičius atliko perdavimą iš kairės, o prie baudos aikštelės buvęs Antonio Valencia fantastišku smūgiu vienu lietimu pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

„Everton“ rungtynių metu turėjo ne vieną progą ir galėjo išlyginti rezultatą, bet nuo itin pavojingų W. Rooney ir Gylfi Sigurdssono atakų fantastiškai gynėsi vartininkas Davidas de Gea.

Antrojo kėlinio viduryje į virpstą, atlikdamas baudos smūgį, pataikė „Manchester United“ saugas Juanas Mata.

Vis dėlto, įvarčių dar buvo. 83-ąją minutę po „Everton“ futbolininkų klaidos ir Romelu Lukaku perdavimo įmušė Henrikhas Mkhitaryanas.

89-ąją minutę pasižymėjo pats R. Lukaku. Jis kamuolį į vartus nukreipė po sumaišties, kilusios pačiam belgui atlikus baudos smūgį.

Liverpulio futbolininkų triuškinimą baigė Anthony Martialis, 92-ąją minutę realizavęs 11 metrų baudinį.

„Manchester United“ (13 taškų), kartu su kita Mančesterio komanda „City“ pirmauja Anglijos „Premier“ lygoje. „Everton“ (4 tšk.) – 18-a.