everton

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „everton“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „everton“.

„Man City“ treneris „Everton“ likimo nebijo: „Šios bylos yra visiškai skirtingos“

Po to, kai „Premier“ lyga nubaudė „Everton“ komandą 10 taškų atėmimo nuobauda, pasigirsta vis daugiau kalbų apie galima bausmę „Manchester City“ komandai. „Everton“ buvo pripažinta kalta dėl finansinio tvarumo taisyklių punkto pažeidimo, už ką jiems buvo skirta nuobauda. Tuo tarpu „City“ yra tiriama dėl net 115 galimų pažeidimų. Paprašytas įvertinti sprendimą atimti taškus iš „Everton“ ir galimą bausmę jo komandai, „Man City“ treneris Pepas Guardiola pareiškė, jog šių bylų lyginti neįmanoma.
2023-11-24

„Premier“ lygoje pergales šventė „Liverpool“ ir lyderis „Arsenal"

„Liverpool“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 2:0 nugalėjo „Wolves“ futbolininkus ir įsirašė tris taškus.  Per pirmąjį kėlinį įvarčių pelnyta nebuvo, bet Darwinas Nunezas po pertraukos 66-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartus. Tiesa, VAR buvo užfiksuota pražanga, o įvartis neįskaitytas.
2023-03-02

Autsaideriams nusileidęs „Arsenal“ įnešė intrigos į „Premier lygos“ turnyrinę lentelę

Anglijos „Premier lygos“ 22-ojo turo rungtynėse Liverpulyje aikštės šeimininkai Liverpulio „Everton“ iškovojo itin svarbią pergalę 1:0 (0:0) prieš turnyrinės lentelės lyderius Londono „Arsenal“. Šiose rungtynėse aikštės šeimininkų gretose debiutavo naujasis vyriausiasis treneris Seanas Dyche'as, kuris pakeitė legendinį Franką Lampardą. Tuo tarpu svečių gretose aikštėje po keitimo debiutavo iš Londono „Chelsea“ įsigytas atraminis saugas Jorginho.
2023-02-04

Permainos „Everton“ klube – atsisveikinta su vyriausiuoju treneriu Lampardu

Anglijos Premier“ lygoje itin stringantis Liverpulio „Everton“ klubas atsisveikino su treneriu Franku Lampardu. „Everton“ vadovai tokių permainų ėmėsi po to, kai klubas savaitgalį pralaimėjo dar vieną mačą Anglijoje, kai 0:2 nusileido Londono „West Ham“. F. Lampardas prie klubo vairo stojo 2022 m. sausio mėnesį. Praėjusiame sezone jam vos pavyko išvengti iškritimo į žemesnįjį divizioną.
2023-01-23

Fantastišką žygį Anglijoje tęsiantis „Newcastle United“ pakilo į antrąją vietą lygoje

Anglijos „Premier“ lygoje pimriadienio vakarą sužaistos dar ketverios rungtynės antrąją Šv. Kalėdų dieną. Ir toliau puikią formą demonstruoja „Newcastle United“ ekipa, kuri rezultatu 3:0 svečiuose pranoko „Leicester“ futbolininkus. Svečiai irmąjį įvartį įmušė dar 3-ąją rungtynių minutę, kai11 metrų baudinį realizavo puolėjas Chrisas Woodas. Netrukus rezultatas padvigubėjo, kai po puikios kombinacijos įvartį pelnė saugas Miguelis Almironas.
2022-12-26

„Everton“ puolėjas papasakojo apie slėgusias psichologines problemas

„Everton“ puolėjas Dominicas Calvertas-Lewinas pranešė, kad sezono metu kovojo su psichologinėmis problemomis. „Šį sezoną man teko kapstytis savyje ir išgyventi pačias sunkiausias savo karjeros dienas. Meilė ir palaikymas man padėjo išlikti“, – rašė socialiniuose tinkluose futbolininkas. „Vienas dalykas, kurį sužinojau šį sezoną, kad nėra gėda ieškoti žmogaus, su kuriuo gali pasikalbėti, būti atviras, gali tiesiog būti savimi“, – teigė 25-ų žaidėjas.
2022-05-24

Anglijoje – itin svarbios „Arsenal“ ir „Everton“ pergalės

Londono „Arsenal“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 2:1 įveikė „Leeds United“ futbolininkus. Eddie Nketiah jau 5-ąją minutę pasinaudojęs grubia vartininko klaida nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir išvedė „Arsenal“ į priekį 1:0. Pastarasis po vos penkių minučių tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0. Luke’as Aylingas 27-ąją minutę po VAR peržiūros už grubią pražangą buvo nubaustas raudona kortele ir svečiai liko rungtyniauti deši...
2022-05-08

Anglijoje žaidžiantis ukrainietis kreipėsi į rusų futbolininkus nerinkdamas žodžių: „Niekada neatleisime“

Viena garsiausių Ukrainos šuolininkių į aukštį Julija Levčenka praėjus kelioms dienoms po Rusijos įsiveržimo į Ukrainą parašė pirmą žinutę apie karą, o kitas garsus šalies sportininkas nevyniojo žodžių į vatą. „Man trūksta žodžių. Tai tik skausmas ir pragaras... Dėkoju pasauliui, dėkoju tiems, kas netyli. Aš tiesiog noriu gyventi savo namuose Kijeve, Ukrainoje. Mane visa tai naikina iš vidaus. Mūsų žmonės žūsta, o gatvės yra naikinamos. Vasario 24 d. Rusija mus užpuolė.
2022-03-02

„Everton“ paklojo įspūdingą sumą už 22-ejų Ukrainos rinktinės gynėją

Liverpulio „Everton“ klubas oficialiai pranešė, jog jų gretas sustiprino 22-ejų metų gynėjas iš Ukrainos Vitalijus Mykolenka. „Everton“ su buvusia V.Mykolenkos ekipa – Kijevo „Dinamo“ – susitarimą pasiekė kiek anksčiau, o sutartis oficialiai įsigaliojo sausio 1 d., kai prasidėjo žiemos perėjimų langas. Šaltinių teigimu, „Everton“ už ukrainietį paklojo apie 23,5 mln. eurų ir pasirašė su juo kontraktą iki 2026 m. vasaros.
2022-01-01

Įvarčiu per teisėjo pridėtą laiką „Everton“ nutraukė 8 nelaimėtų rungtynių seriją

Anglijos „Premier“ lygos turas pirmadienį baigėsi dramatiška Liverpulio „Everton“ pergale namie. „Everton“ futbolininkai savo „Goodison Park“ stadione 2:1 (0:1) įveikė antrą nesėkmę paeiliui patyrusią Londono „Arsenal“ komandą. „Arsenal“ atstovaujantis norvegas Martinas Odegaardas pačioje pirmo kėlinio pabaigoje išvedė svečius į priekį. Ypač nesisekė „Everton“ brazilui Richarlisonui. Dviejų jo įvarčių neįskaitė teisėjai po vaizdo peržiūros užfiksavę nuošalę. Bet trečias kartas nemelavo.