Puikų žaidimą pastarosiomis savaitėmis demonstruojančios Lietuvos paplūdimio tinklininkės Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė Nantonge (Kinija) vykstančiame „World Tour“ serijos turnyre iškovojo bronzos medalius.

Susitikime dėl trečiosios vietos sekmadienį mūsų šalies sportininkės per 38 minutes 2-0 (26:24, 21:19) nugalėjo ilgametes savo varžoves Rusijos tinklininkes Juliją Abalakiną bei Kseniją Dabižą.

Nedaug trūko, kad I. Dumbauskaitė ir M. Povilaitytė pirmąjį kartą būtų pasiekusios tokio lygio turnyro finalą. Pusfinalyje lietuvės po atkaklios kovos 1-2 (22:20, 14:21, 11:15) pralaimėjo devintąją vietą Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse užėmusioms kinėms Xinxin Wang bei Chen Xue.

Prieš savaitę vykusiame analogiškos serijos turnyre Nandzinge (Kinija) I. Dumbauskaitė ir M. Povilaitytė pirmąjį kartą istorijoje iškovojo bronzos medalius.

Už trečiąją vietą Lietuvos paplūdimio tinklininkėms atiteko 3 700 JAV dolerių ir 120 FIVB reitingo taškų.

Kita Lietuvos pora Urtė Andriukaitytė ir Irina Zobnina užėmė devintąją vietą ir pelnė 1 700 eurų apdovanojimą bei 60 FIVB taškų.

Turnyro Kinijoje prizų fondą sudaro 50 tūkst. JAV dolerių.