m. povilaitytė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „m. povilaitytė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „m. povilaitytė“.

Medalius į Lietuvą parvežę tinklininkai taikysis į žiemos olimpiadą

Netrukus žiemos olimpinėse žaidynėse lietuvius gali džiuginti ne 13-oji vieta biatlono varžybose, o medaliai. Į juos ateityje bandys taikytis savaitgalį apdovanojimus Europos sniego tinklinio čempionate iškovoję sportininkai. Įtampą vijo šalin Tai buvo debiutinės Senojo žemyno varžybos, taigi lietuviai įsirašė į istoriją. Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė – pirmosios Europos čempionės. „Važiuodama tikrai nieko nesitikėjau. Nekėliau ypatingų tikslų.
2018-03-27

Istorinė pergalė: lietuvės – pirmosios Europos čempionės!

Lietuvės Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė įsirašė į sporto istoriją. Jos Austrijoje laimėjo pirmąjį Europos sniego tinklinio čempionatą! Mūsiškės sekmadienį finale 3:2 (14:12, 9:11, 11:7, 9:11, 11:8) nugalėjo turkes Bugrą Eryildiz ir Eleyną Vence. Ieva ir Monika pirmajame sete pirmavo 7:4, bet praleido keturis taškus iš eilės ir rezultatas tapo lygus – 7:7. Galiausiai lietuvės laimėjo 14:12. Antrajame sete situacija pasikartojo.
2018-03-25

Dvi Lietuvos poros – per žingsnį nuo Europos sniego tinklinio čempionato medalių

Austrijoje vykstančiame pirmajame Europos sniego tinklinio čempionate fantastišką pasirodymą tęsia Lietuvos atstovai. Po vieną mūsų šalies porą moterų ir vyrų varžybose pateko į pusfinalius ir sekmadienį kausis dėl istorinių medalių. Moterų turnyro aštuntfinalyje Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė per 14 min.
2018-03-25

Ievos Dumbauskaitės ir Monikos Povilaitytės Europos čempionate lauks žūtbūtinis mūšis

Jūrmaloje (Latvija) vykstančiame Europos paplūdimio tinklinio čempionate antrąją nesėkmę patyrė Lietuvos merginų pora – Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė. 20-ąjį reitingą čempionate turinčios lietuvės antrosiose D grupės rungtynėse ketvirtadienį 0-2 (12:21, 17:21) pralaimėjo šveicarėms Tanjai Huberli ir Ninai Betschart. Vienomis turnyro favoričių laikomos šveicarės dominavo pirmajame sete ir nesunkiai naudojosi spragomis lietuvaičių žaidime.
2017-08-17

Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė Europos čempionatą pradėjo dramatiška nesėkme

Trečiadienį Jūrmaloje (Latvija) prasidėjo Europos paplūdimio tinklinio čempionatas, kuriame dalyvauja pajėgiausia Lietuvos merginų pora – Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė. 20-ąjį reitingą čempionate turinčios lietuvės pirmosiose D grupės rungtynėse po dramatiškos 51 min. trukusios kovos 1-2 (21:19, 19:21, 14:16) pralaimėjo 13-oms pagal skirstymą austrėms Stefanie Scwaiger ir Katharinai Schutzenhofer.
2017-08-16

Vilniuje – bronzinis Ievos Dumbauskaitė ir Monikos Povilaitytės triumfas

Pajėgiausia Lietuvos paplūdimio tinklinio pora Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė Vilniuje vykstančiame Europos moterų čempionato „Satellite“ serijos etape iškovojo bronzos medalius. Lietuvos sportininkės mažajame finale po atkaklios kovos 2-0 (25:23, 24:22) nugalėjo vokietes Sabriną Karnbaum bei Nataschą Niemczyk. Lietuvės, užėmusios trečiąją vietą, pelnė 120 pasaulio reitingo taškų. Lietuvės, aistringai palaikomos sirgalių, turėjo sunkumų tiek pirmajame, tiek antrajame setuose.
2017-07-23

Lietuvos paplūdimio tinklininkės sparčiai kyla link pasaulio elito

Lietuvos paplūdimio tinklininkės Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė šį sezoną demonstruoja solidų žaidimą ir vis labiau artėja prie elitinių sportininkių gretų. 22-ejų metų lietuvės gegužės pabaigoje triumfavo Rytų Europos zoninės tinklinio asociacijos (EEVZA) turnyre Ukrainoje, o pastarąsias dvi savaites praleido Kinijoje, kur pirmą kartą iškovojo "World Tour" serijos turnyrų bronzos medalius.
2017-06-29

Tinklininkės Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė Kinijoje dar kartą pasidabino bronza!

Puikų žaidimą pastarosiomis savaitėmis demonstruojančios Lietuvos paplūdimio tinklininkės Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė Nantonge (Kinija) vykstančiame „World Tour“ serijos turnyre iškovojo bronzos medalius. Susitikime dėl trečiosios vietos sekmadienį mūsų šalies sportininkės per 38 minutes 2-0 (26:24, 21:19) nugalėjo ilgametes savo varžoves Rusijos tinklininkes Juliją Abalakiną bei Kseniją Dabižą.
2017-06-25

Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė iškovojo bronzos medalius

Geriausia Lietuvos moterų paplūdimio tinklinio pora Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė Kinijoje vykstančiame Tarptautinės paplūdimio tinklinio federacijos (FIVB) "World Tour" (2 žvaigždučių) serijos turnyre iškovojo bronzos medalius. Tai pirmas Lietuvos sportininkių apdovanojimas tokio lygio turnyre. Susitikime dėl trečiosios vietos sekmadienį I. Dumbauskaitė ir M. Povilaitytė po 46 min. trukusios kovos 2-1 (25:23, 17:21, 15:7) nugalėjo čekes Martiną Bonnerovą bei Sarką Nakladalovą.
2017-06-18

Dvi Lietuvos paplūdimio tinklinio poros sėkmingai pradėjo EEVZA turnyrą Ukrainoje

Į šeštadienį Ukrainoje prasidėjusio Rytų Europos zoninės paplūdimio tinklinio asociacijos (EEVZA) moterų turnyro pirmojo etapo aštuntfinalį pateko dvi Lietuvos poros iš trijų. B grupėje pirmąją vietą užėmė Ievos Dumbauskaitės ir Monikos Povilaitytės (2 reitingas turnyre) duetas.