24
Anaheimo „Ducks“ – Nešvilio „Predators“ 3:6 (nuotr. SCANPIX)

Nešvilio „Predators“ – pirmoji NHL superfinalo dalyvė. Ji šeštosiose Vakarų konferencijos finalo rungtynėse svečiuose 6:3 (2:0, 0:1, 4:2) įrodė savo pranašumą prieš Anaheimo „Ducks“ ir seriją laimėjo 4:2.

24

Pirmasis įvartis krito pačioje mačo pradžioje – 2-ąją minutę po „Predators“ amerikiečio Austino Watsono metimo ir rikošeto. 9-ąją minutę puikiu metimu rezultatą padvigubino kanadietis Coltonas Sissonsas.

„Ducks“ viltys atgijo antrajame kėlinyje. 25-ąją minutę tikslus buvo laisvas prieš vartus likęs čekas Ondrejus Kaše.

44-ąją minutę „Predators“ dviejų įvarčių persvarą grąžino C. Sissonsas.

Šeimininkai pasiduoti neketino. 46-ąją minutę pasižymėjo amerikietis Chrisas Wagneris. 49-ąją minutę rezultatą puikiu tolimu metimu išlygino kanadietis Camas Fowleris.

„Predators“ 55-ąją minutę vėl pirmavo. Hetriką pelnė C. Sissonsas.

„Ducks“ rungtynių pabaigoje žaidė be vartininko. 58-ąją minutę šeimininkus nubaudė iš toli įmetęs švedas Filipas Forsbergas. 59-ąją minutę panašų įvartį pelnė ir A. Watsonas.

Nešvilio ledo ritulininkai Vakarų konferencijos finale triumfavo 4:2. „Predators“ (94 taškai) į atkrintamąsias pateko su aštuntu rezultatu Vakaruose.

Rytuose Pitsburgo „Penguins“ 3:2 pirmauja prieš Otavos „Senators“.