senators

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „senators“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „senators“.

Po septintųjų rungtynių dramos į finalą žengė „Penguins“

Pitsburgo „Penguins“ tapo antruoju NHL finalo dalyviu. Jis septintosiose Rytų konferencijos finalo rungtynėse namie po dvejų pratęsimų 3:2 (0:0, 1:1, 1:1, 0:0, 1:0) palaužė Otavos „Senators“. Pitsburgo klubas finale žais su Nešvilio „Predators“. Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių. Pirmieji pasižymėjo „Penguins“ ledo ritulininkai. 30-ąją minutę po gražios kontratakos įvartį pelnė kanadietis Chrisas Kunitzas. „Senators“ labai greitai išlygino rezultatą.
2017-05-26

„Senators“ laimėjo minimalia persvara ir išplėšė septintąsias rungtynes

Otavos „Senators“ išsigelbėjo. Kanados sostinės komanda šeštosiose NHL Rytų konferencijos finalo rungtynėse svečiuose 2:1 (0:0, 1:1, 1:0) palaužė Pitsburgo „Penguins“ ir išplėšė septintąjį mačą. Prieš rungtynes pagerbtos teroro išpuolio Mančesteryje aukos. Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių. Patikimai žaidė abiejų komandų vartininkai. Antrajame trečdalyje „Penguins“ į priekį išvedė rusas Jevgenijus Malkinas.
2017-05-24

„Predators“ triumfavo Vakaruose ir žais finale

Nešvilio „Predators“ – pirmoji NHL superfinalo dalyvė. Ji šeštosiose Vakarų konferencijos finalo rungtynėse svečiuose 6:3 (2:0, 0:1, 4:2) įrodė savo pranašumą prieš Anaheimo „Ducks“ ir seriją laimėjo 4:2. Pirmasis įvartis krito pačioje mačo pradžioje – 2-ąją minutę po „Predators“ amerikiečio Austino Watsono metimo ir rikošeto. 9-ąją minutę puikiu metimu rezultatą padvigubino kanadietis Coltonas Sissonsas. „Ducks“ viltys atgijo antrajame kėlinyje.
2017-05-23

„Penguins“ svečiuose privirė gėdos „Senators“ – 7:0

NHL Rytų konferencijos finale netikėtai triuškinamą pergalę iškovojo Pitsburgo „Penguins“. Ji penktosiose serijos rungtynėse svečiuose 7:0 (4:0, 1:0, 2:0) paguldė ant menčių Otavos „Senators“. Pitsburgo komanda serijoje pirmauja 3:2. Svečiai vargo iki 9-osios minutės, kai puikiu tolimu metimu įvartį pelnė suomis Olli Maatta. 13-ąją minutę lazdą laiku kyštelėjo prie vartų likęs kanadietis Sidney Crosby. 17-ąją minutę pakartotinu metimu pasižymėjo amerikietis Bryanas Rustas.
2017-05-22

„Ducks“ pergale per pratęsimą išlygino serijos rezultatą

Anaheimo „Ducks“ išlygino NHL Vakarų konferencijos finalo rezultatą – 2:2. Pergalę Nešvilyje lėmė įvartis per pratęsimą. Galutinis ketvirtųjų rungtynių su „Predators“ rezultatas – 3:2 (1:0, 1:0, 0:2, 1:0). „Ducks“ pirmajame ir antrajame trečdaliuose varžovams atseikėjo po įvartį. 12-ąją minutę iš toli pasižymėjo švedas Rickardas Rakellis. 31-ąją minutę panašų įvartį pelnė kanadietis Nickas Ritchie. „Predators“ iš miego pakilo trečiojo kėlinio pabaigoje.
2017-05-19

Rytų konferencijos finalą pergale pradėjo „Senators“

Sužaistos pirmosios NHL Rytų konferencijos finalo rungtynės. Seriją pergale pradėjo Otavos „Senators“, svečiuose 2:1 (1:0, 0:0, 0:1, 1:0) įveikusi Pitsburgo „Penguins“. „Senators“ ilgą laiką pirmavo po 15-ąją minutę Jeano-Gabrielio Pageau pelnyto įvarčio. Kanadietis pasižymėjo po puikaus Bobby Ryano perdavimo nežiūrint. Šeimininkai rezultatą išlygino trečiajame kėlinyje. 55-ąją minutę ritulį vartininkui tarp kojų pasiuntė rusas Jevgenijus Malkinas. Komandos žaidė pratęsimą. Tačiau neilgai.
2017-05-14

Pirmosiose Vakarų konferencijos finalo rungtynėse prireikė pratęsimo

Prasidėjo NHL Vakarų konferencijos finalas. Pergale po pratęsimo startavo Nešvilio „Predators“, svečiuose 3:2 (1:1, 1:0, 0:1, 1:0) palaužęs Anaheimo „Ducks“. Rungtynes įvarčiu pradėjo šeimininkai. 6-ąją minutę fantastišku tolimu metimu pasižymėjo švedas Jakobas Silfverbergas. 13-ąją minutę panašiu stiliumi rezultatą išlygino pastarojo tautietis Filipas Forsbergas. 23-ąją minutę į priekį išsiveržė svečiai – tikslus buvo amerikietis Austinas Watsonas.
2017-05-13

Dainiaus Zubraus klubas patyrė trečią iš eilės pralaimėjimą

Trečią nesėkmę iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė septintąją vietą keturiolikos ekipų Vakarų konferencijoje užimantis San Chosė „Sharks“ (88 tšk.; 41 pergalė ir 34 pralaimėjimai) klubas su Dainiumi Zubrumi. Šeštadienį namuose 16,4 tūkst.
2016-03-27

NHL rungtynėse – masinės muštynės ir 236 baudos minutės

Trečiose NHL Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse tarp dviejų Kanados komandų „Ottawa Senators“ ir „Montreal Canadiens“ ledo ritulininkai nevaldė emocijų ir santykius nusprendė aiškintis kumščiais. Otavos ekipa trečioje dvikovoje sekmadienį dominavo ant ledo. Kai „Senators“ žaidėjas Kyle‘as Turrisas savo komandą išvedė į priekį 4:1, emocijos ėmė lietis – viskas baigėsi klasikinėmis muštynėmis ant ledo tarp dviejų komandų.
2013-05-06

„Devils“ su D. Zubrumi įveikė „Senators“ komandą

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionate antradienį „New Jersey Devils“ komanda, kuriai atstovauja Dainius Zubrus, svečiuose 1:0 (0:0, 1:0, 0:0) įveikė „Ottawa Senators“ ledo ritulininkus. Pergalingą įvartį 38-ąją min. įmušė Ilja Kovalčukas. „Devils“ vartininkas Johanas Hedbergas atrėmė visus 34 varžovų metimus. 18 min. 44 sek. žaidęs D. Zubrus du kartus metė į vartus. „Devils“ komanda, po 74 rungtynių turinti 89 taškus, Rytų konferencijoje užima šeštąją vietą.