24
„Manchester United“ – „Manchester City“ (nuotr. SCANPIX)

Anglijos taurėje sužaisti trys susitikimai. Staigmena užfiksuota Londone, kur „West Ham United“ klubas palaužė „Chelsea“. Atsigavimo ženklus parodę „Manchester United“ futbolininkai įveikė to paties miesto „City“ klubą.

24

„West Ham“ komanda 2:1 nugalėjo „Chelsea“. Pirmi du įvarčius sumušė „plaktukai“: pasižymėjo Cheikhou Kouyate (11`) ir Edimilsonas Fernandesas (48`). Paguodos įvartį 90-ąją minutę pelnė Gary Cahillas.

Mančesteris pagaliau nusidažė raudonai. „United“ klubas nukovė „Manchester City“ 1:0. Vienintelį „raudonųjų velnių“ įvartį mušė Juanas Mata.

Mažiausiai įdomiose dienos rungtynėse „Southampton“ ekipa 1:0 palaužė „Sunderland“. Pergalę lėmė 66-ąją minutę pasižymėjęs Sofiane`as Boufalas.