west ham united

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „west ham united“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „west ham united“.

„Premier“ lygos Londono derbis baigėsi lygiosiomis

Anglijos „Premier“ lygoje įvykęs Londono miesto derbis tarp „West Ham United“ ir „Tottenham“ komandų baigėsi lygiosiomis 1:1. Brennanas Johnsonas susitikimo pradžioje tiksliai uždarė Timo Wernerio perdavimą ir išvedė „Tottenham“ ekipą į priekį 1:0. Visgi greitai Kurtas Zouma puikiu smūgiu atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1. Pirmojo kėlinio pabaigoje puikia proga pasižymėti nepasinaudojo Jamesas Wardas-Prowse’as. Antrajame kėlinyje abi komandos toliau kūrė progas puolime.
2024-04-03

Kalėdinės dovanos negavo – iš Londono „Manchester United“ grįžta be taškų

Anglijos „Premier“ lygoje toliau savo žaidimo neranda „Manchester United“ komanda. Šeštadienį Mančesterio klubas išvykoje 0:2 nusileido „West Ham United“ atstovams. Tai buvo jau trečiosios rungtynės iš eilės, kuriose Eriko ten Hago auklėtiniai neiškovojo pergalės. Pirmajame kėlinyje daug progų įvarčiams nebuvo. Bene geriausią progą turėjo „Manchester United“ puolėjas Alejandro Garnacho, bet jo smūgį blokavo gynėjas. Ilgai lauktas įvartis krito 72-ąją minutę.
2023-12-23

Šlykštus futbolo sirgalių elgesys Londone – mėtėsi pilnais šlapimo buteliais

Ketvirtadienį UEFA Europos lygos rungtynėse „West Ham United“ (Anglija) Londone 2:0 nugalėjo Vienos „Rapid“ (Austrija) futbolininkus. Po to, kai 29-ą minutę Declanas Rice‘as įmušė pirmąjį rungtynių įvartį, tribūnose kilo konfliktas tarp sirgalių. Kaip praneša įvykį tirianti policija, fanai vieni į kitus mėtė šlapimo pilnus butelius. Kamšteliai buvo atsukti, todėl šlapimas stadione liejosi laisvai.
2021-10-02

Anglijos „Premier“ lygoje „Manchester United“ egzaminuos sezono išsišokėlius

Aštuonerių rungtynių iš eilės nepralaimėjusio ir antrąją vietą Anglijos „Premier“ lygoje užimančio „Manchester United“ klubo šį savaitgalį laukia nelengvas išbandymas. „Raudonieji velniai“ sekmadienį priims puikiai šį sezoną puikiai žaidžiančius Londono „West Ham United“ futbolininkus. „Plaktukai“ per 27 rungtynes surinko 48 taškus ir užima penktąją vietą. Jei sekmadienį jie iškovos pergalę, gali aplenkti ketvirtojoje pozicijoje esančią Londono „Chelsea“ komandą.
2021-03-12

TV3 Grupė savaitgaliui siūlo pramogų įvairovę – nuo sporto iki įspūdingų šou ir naujų filmų premjerų

TV3, TV6, TV8, TV3 Play ir Go3 savaitgaliui siūlo pramogų įvairovę – nuo sporto iki smagių šou, praktinių laidų ir naujų filmų premjerų. Šeštadienis (10 03) 12.00 val. per TV3 Play – laida „Būk profesionalas“. Tai laida apie profesinį mokymąsi, ji atskleis, kad profesinėse mokyklose galima mokytis ne tik techninių, bet ir kūrybinių profesijų, kad baigus mokslus, galima dirbti ne tik samdomu darbuotoju, bet ir puikiai kurti savo verslą.
2020-10-03

Ar už dešimtuko ribų nugarmėjusiam „Chelsea“ verta skambinti pavojaus varpais?

Londono „Chelsea“ sezono pradžia nė iš tolo nėra tokia, kurios tikisi ištikimiausi šios komandos sirgaliai. Pralaimėjimai, barstomi taškai ir užimama vos vienuolikta vieta – tai nėra šios komandos standartas. Bet ar dėl to reikia susirūpinti. Visų pirma reikėtų pabrėžti, kad sezonas Franko Lampardo komandai dar tik įsibėgėja ir jis ieško optimaliausios sudėties, kuri būtų pajėgi kovoti dėl taškų, o ne tik dėl gražaus žaidimo.
2019-09-23

„Liverpool“ barsto svarbius taškus Anglijos „Premier“ lygos čempionate

Pirmadienį finišavo 25-asis Anglijos „Premier“ futbolo lygos turas. Dar du taškus prarado čempionato lyderiai „Liverpool“ futbolininkai svečiuose sužaidę lygiosiomis 1 – 1 su „West Ham United“ klubu. Tai buvo antrosios iš eilės Jurgeno Kloppo auklėtinių lygiosios vietiniame čempionate. Svečiai pirmavo po 22-ą minutę Sadio Mane pelnyto įvarčio, tačiau įgyta persvara džiaugėsi neilgai.
2019-02-04

Anglija: nutrauktas žvaigždės prakeiksmas ir penki įvarčiai Londono derbyje

Centrinėse Anglijos „Premier“ lygos antrojo turo rungtynėse įmušti penki įvarčiai. Londono „Chelsea“ savo stadione 3:2 (2:2) palaužė to paties miesto „Arsenal“ futbolininkus. Keturi įvarčiai pelnyti pirmajame kėlinyje. Puikiomis progomis nepasinaudojo iš dėkingų padėčių į vartus nepataikę „Arsenal“ lyderiai Mesutas Ozilas ir Pierre’as-Emerickas Aubameyangas. Į kiekvieną šių momentų įvarčiais atsakė „Chelsea“. 9-ąją minutę po Marcoso Alonso perdavimo iš kairės įmušė Pedro.
2018-08-18

„Premier“ lygos apžvalga: du praėjusio sezono vidutiniokai šiemet brausis į dešimtuką?

Portalas tv3.lt tęsia pažintį su artėjančio Anglijos „Premier“ lygos sezono komandomis. Šįkart po padidinamuoju stiklu atsidūrė pavasarį 11–15 vietose finišavusios futbolo komandos. Londono „Crystal Palace“ Treneris. Roy Hodgsonas. Sudėtis. Vartininkai: Vicente Guaita, Wayne’as Hennessey, Julianas Speroni.
2018-08-08

Edvino Gertmono komanda išsigelbėjo rungtynėse su „Borussia“

Edvino Gertmono atstovaujama „Rennes“ praleido itin greitą įvartį, bet išsigelbėjo per pridėtą rungtynių laiką. Draugiškas futbolo mačas Austrijoje su Dortmundo „Borussia“ baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:1). Vokietijos klubą 2-ąją minutę į priekį išvedė Lukaszas Piszczekas. „Rennes“ rezultatą išlygino 91-ąją minutę. 11 metrų baudinį realizavo Romainas Del Castillo. E. Gertmonas – vienintelis Reno komandos futbolininkas, likęs ant atsarginių žaidėjų suolo.