Kiek po 23 val. jis patikino, kad Seime yra ir daugiau parlamentarų, tačiau kiek tiksliai pasakyti negalėjo.
Pasak J. Razmos, daugiausia likusių Seime politikų yra tie, kurie į parlamentą atvyko su automobiliais, nes atėję pėsčiomis iš jo galėjo išeiti anksčiau.
Kęstutis Masiulis rašė, kad nors Seimo posėdis jau baigėsi, artėjo 20 val., jis sėdi savo kabinete, nes išvažiavimo vartus blokuoja nedidelė, bet triukšminga antivakserių minia.
Seime per riaušes buvo vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė, kuri kiek po dvyliktos valandos komentavo, kad akivaizdu, kad riaušės prie Seimo buvo organizuotos, o po vidurnakčio jau buvo aišku, kad yra sulaikyti 5-6 asmenys, bet tikslūs skaičiai paaiškės ryte.
Teisingumo ministrė Evelina Dobrovolska kiek po 21 val. pasidalino vaizdo įrašu, prie kurio rašė, kad saviraiškos laisvė ir susirinkimų teisė atrodo ne taip.
Kiek anksčiau iš Seimo išėjo ir su protestuotojais bendravo Saulius Skvernelis, Laurynas Kasčiūnas, Paulius Saudargas, o Sergejus Jovaiša buvo užpultas, į jį mestas vėliavos kotas kaip ietis. Laimei, į žmogų nebuvo pataikyta.
Rima Baškienė prieš vidurnaktį feisbuke rašė:
Kiti politikai pasidalino feisbuke, kad saugiai pasiekė namus. Apie tai kiek po 21 val. parašė Tomas Vytautas Raskevičius.
Seimo narys Kristijonas Bartoševičius rašė, kad iš Seimo išėjo kiek po 19 val. ir netrumpai kalbėjo su žmonėmis, iš jo buvo pasityčiota dėl išvaizdos ir jis buvo aplaistytas vandeniu.
Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė pasidalino įrašu kiek po 23 val., kuriame ji rašė, kad kvietimas ateiti pasikalbėti šalia paruoštų kartuvių nėra priimtinas.
Viktoras Fiodorovas rašė, kad išėjo iš Seimo sąlyginai ramiai, bet palaiko visus kolegas, nepaisant to, kuriai partijai jie priklauso, kuriems teko ar tenka šitą nesąmonę išgyventi.
Mindaugas Lingė rašė, kad nors ir stengėsi brutalios jėgos ir neapykantos skleidėjai prie Seimo sutrukdyti, bet į vyresnėlės gimtadienį jam pavyko spėti.
Pareigūnai stumia protestuotojus nuo Seimo
Antradienį prieš vidurnaktį pareigūnai pradėjo stumti protestuotojus nuo Seimo rūmų Vilniuje. Nuo parlamento nesitraukiantys keli šimtai žmonių stumiami riaušės policijos pareigūnų su skydais.
Žmonės į juos mėto butelius, akmenis. Prieš protestuotojus naudojamos ašarinės dujos.
Policijos generalinis komisaras Renatas Požėla anksčiau žurnalistams sakė, kad vykdoma policijos operacija siekiant užtikrinti Susirinkimų įstatymo nuostatas ir nuo Seimo nesiskirstančius mitinguotojus atitraukti 75 metrus.
„Minimalus (policijos operacijos – BNS) tikslas užtikrinti 75 metrų atstumą nuo Seimo, o paskui policijos operacijos tolimi etapai vystysis pagal esamą situaciją“, – teigė policijos vadovas.
Jis taip pat pranešė, kad antradienį policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl riaušių organizavimo prie Seimo rūmų Vilniuje.
Policijai padeda Viešojo saugumo tarnybos pajėgos.
Keli tūkstančiai žmonių antradienį buvo susirinkę prie Seimo išreikšti nepritarimą Vyriausybės planuojamiems ribojimams, skirtiems imuniteto nuo koronaviruso neturintiems ir nesitestuojantiems žmonėms.
Vyriausybė trečiadienį planuoja svarstyti nutarimo projektą, pagal kurį numatoma, kad galimybių paso neturintys asmenys nuo rugsėjo vidurio galėtų apsipirkti tik nedidelėse parduotuvėse, jiems užsivertų renginiai, viešojo maitinimo įstaigos ir kitos paslaugos.
Pasibaigus Seimo posėdžiui dalis protestuotojų užtvėrė išėjimus iš parlamento rūmų bei išvažiavimą iš vidinio kiemo.