žilvinas lekavičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „žilvinas lekavičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „žilvinas lekavičius“.

Dziudo imtynininkei Santai Pakenytei – Universiados sidabro medalis

Lietuvos sporto universiteto (LSU) studentė Santa Pakenytė Taipėjuje vykstančioje universiadoje iškovojo sidabro medalį. Ji svorio kategorijoje per 78 kg (19 dalyvių) laimėjo tris kovas ir patekusi į finalą po pratęsimo nusileido Korėjos sportininkei Han Mijin. Tai buvo pirmasis Lietuvos delegacijos iškovotas medalis vakar atidarytose vasaros žaidynėse. „Džiaugiuosi pagerinusi savo praeitos universiados rezultatą, kai iškovojau bronzos medalį, – atsiėmusi apdovanojimą pasakojo S. Pakenytė.
2017-08-20

Pasaulio dziudo pirmenybėse Karolis Bauža ir Žilvinas Lekavičius pralaimėjo pirmąsias kovas

Kazachstane vykstančiame pasaulio dziudo čempionate nesėkmingai vyrų 90 kg svorio kategorijos turnyre (61 dalyvis) pasirodė abu Lietuvos atstovai Karolinis Bauža ir Žilvinas Lekavičius. Lietuviai pralaimėjo pirmąsias kovas bei pasitraukė iš tolesnės kovos dėl apdovanojimų. K. Bauža turėjo pripažinti Komronšocho Ustopirijono iš Tadžikistano pranašumą, o Ž. Lekavičių nugalėjo egiptietis Hatemas Abd El Akheras.
2015-08-29

Lietuva olimpinio festivalio medalių lentelėje - 24-a

Penktadienį Tamperėje (Suomija) pasibaigusio X Europos jaunimo (iki 17 metų) vasaros olimpinio festivalio medalių lentelėje Lietuvos sportininkai, iškovoję vieną aukso ir du sidabro apdovanojimus, užėmė 24-ąją vietą. Olimpinio festivalio čempione tapo Lietuvos jaunučių (iki 16 metų) krepšinio rinktinė, o sidabro medaliais pasipuošė plaukikė Giedrė Grigonytė ir dziudo imtynininkas Žilvinas Lekavičius.
2009-07-25

Dziudo imtynininkas Ž. Lekavičius pelnė olimpinio festivalio sidabrą!

Tamperėje (Suomija) vykstančio X Europos jaunimo (iki 17 metų) vasaros olimpinio festivalio vaikinų dziudo turnyro svorio kategorijoje iki 90 kg penktadienį Lietuvos atstovas Žilvinas Lekavičius pelnė sidabro medalį. Lietuvis pakeliui į finalą nugalėjo Olandijos, Vengrijos ir Kroatijos imtynininkus, tačiau lemiamoje kovoje pralaimėjo Belgijos atstovui Tomai Nikiforovui. Šioje svorio kategorijoje kovojo 17 sportininkų.
2009-07-24

Jaunieji Lietuvos krepšininkai tapo olimpinio festivalio čempionais! (papildyta)

Tamperėje (Suomija) vykstančio X Europos jaunimo (iki 17 metų) vasaros olimpinio festivalio vaikinų krepšinio turnyro finale penktadienį Lietuvos rinktinė 80:66 (16:16, 18:13, 22:24, 24:13) nugalėjo Rusijos komandą ir apgynė prieš dvejus metus Serbijoje iškovotą čempionės titulą. Mūsų šalies rinktinei, kurią treniruoja Darius Dikčius ir Egidijus Ženevičius, 19 taškų pelnė Rokas Narkevičius (6 atkovoti kamuoliai), 16 - Tomas Lekūnas, 13 - Tauras Jogėla.
2009-07-24

Ž. Lekavičiui – dziudo čempionato bronza

Europos jaunių (iki 17 metų) dziudo čempionate Slovėnijoje sekmadienį Lietuvos atstovas Žilvinas Lekavičius (svorio kategorija iki 90 kg) pelnė bronzos medalį. 16-metis vilnietis C grupėje įveikė Portugalijos ir Rumunijos sportininkus, tačiau pralaimėjo Rusijos atstovui Magomedrasului Gašimovui. Paguodos varžybose Ž. Lekavičius nugalėjo Viačeslavą Romanonoką iš Latvijos, o kovoje dėl bronzos medalio įveikė ukrainietį Glebą Buchariną. Šioje svorio kategorijoje kovojo 19 sportininkų.
2009-06-28

R. Gedutytė – Europos dziudo čempionė

Europos jaunių (iki 17 metų) dziudo čempionate Slovėnijoje Lietuvos atstovė Renalda Gedutytė iškovojo pirmąją vietą. Tai - pirmasis aukso medalis per visą Lietuvos moterų dziudo istoriją. 16-metė R. Gedutytė svorio kategorijos iki 63 kg finale šeštadienį nugalėjo savo bendraamžę Azerbaidžano atstovę Chanim Huseinovą. Pakeliui į finalą lietuvė įveikė Izraelio, Prancūzijos ir Olandijos atstoves. Šioje svorio kategorijoje dalyvavo 24 sportininkės.