ušu

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ušu“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ušu“.

Vilniuje registruotas sveikatingumo rekordas

Minint Pasaulinę Taidzi (taiči) ir Ciguno dieną, Lietuvos ušu federacija savaitgalį sukvietė kinų kovos menų ir sveikatingumo entuziastus naujo rekordo registravimui. Vilniaus Rotušės aikštėje susirinkę 223 vilniečiai ir miesto svečiai vienu metu atliko 8 pradinius taidzi judesius, taip užfiksuodami didžiausią vienu metu vienoje vietoje kartu besimankštinančių žmonių skaičių.
2016-05-02

Lietuvoje ušu populiarins ir tikri Šaolino vienuoliai

Šeštadienį, Vilniuje, sporto klube „G7“ vyko jau 2-asis atviras Lietuvos ušu čempionatas, kuriame dalyvavo Lietuvos, Latvijos, Baltarusijos ir Švedijos sportininkai. Varžybų stebėti specialiai atvyko Kinijos Liaudies Respublikos ambasadorius Wei Ruixing bei Vilniaus universiteto Konfucijaus instituto direktorė prof. Zhang Donghui.
2015-11-30

Latvijos ušu čempionate lietuviai šluostė nosis savo varžovams

Rygoje vyko atviras Latvijos ušu čempionatas. Šiose varžybose sėkmingai startavo Lietuvos ušu federacijos atletai, teigiama pranešime spaudai. Vaikų amžiaus grupėje Klaipėdos trenerio Aramo Muradiano jaunieji auklėtiniai taolu čanciuan (ilgojo kumščio) rungtyje užėmė visas prizines vietas. Julita Ševčenko laimėjo aukso medalį, Bogdanas Ševcovas iškovojo „sidabrą“, o Vladas Marševskis pasidabino bronzos apdovanojimu. Varžybų kulminacija tapo sunkiasvorių sanda (pilno kontakto) kovos.
2015-03-24

Lietuvos ušu čempionate teisėjavo afrikietiškasis Briusas Li

Lapkričio 29 dieną Vilniuje įvyko 1-asis atviras Lietuvos ušu čempionatas, kuriame dalyvavo sportininkai iš Lietuvos, Latvijos, Rusijos, Baltarusijos. Atletai varžėsi sportinio ir tradicinio ušu kategorijose, demonstravo kovinių veiksmų kompleksus su ginklais ir be jų, dalyvavo kontaktinėse Kung Sao kovose.
2014-12-01

Pirmajame Lietuvos ušu čempionate teisėjaus afriekitiškasis Bruce'as Lee

Lapkričio 29 dieną. sporto klube „G7“ (V. Grybo g. 7) įvyks 1-asis atviras Lietuvos ušu čempionatas, kuriame dalyvaus apie 150 sportininkų iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Rusijos, Baltarusijos. Nors kaimyninėse šalyse ušu varžybos vyksta jau ne pirmus metus, tai bus pirmosios tarptautinės šios sporto šakos varžybos Lietuvoje, teigiama pranešime spaudai. Pirmojo ušu čempionato proga Lietuvoje lankysis neeiliniai ušu ekspertai.
2014-11-24

Baltijos šalių ušu čempionate visi mūsų šalies sportininkai pasipuošė medaliais

Latvijoje vykusiame 1-jame Baltijos šalių ušu čempionate Lietuvos ušu federacijos komanda iškovojo 8 apdovanojimus. Rygos olimpinio sporto centro arenoje tradicinio ušu bacziciuan rungties nugalėtoju tapo Aramas Muradianas. Vaikų amžiaus grupėje Lietuvai atstovavo Klaipėdos ušu komada. Net tris medalius laimėjo Elada Pučkytė. Ji sidabrą iškovojo čanciuan (Changquan) ir sportinio komplekso su ietimi rungtyse, o rungtyje su vėduokle liko trečia.