Rygoje vyko atviras Latvijos ušu čempionatas. Šiose varžybose sėkmingai startavo Lietuvos ušu federacijos atletai, teigiama pranešime spaudai.

Vaikų amžiaus grupėje Klaipėdos trenerio Aramo Muradiano jaunieji auklėtiniai taolu čanciuan (ilgojo kumščio) rungtyje užėmė visas prizines vietas. Julita Ševčenko laimėjo aukso medalį, Bogdanas Ševcovas iškovojo „sidabrą“, o Vladas Marševskis pasidabino bronzos apdovanojimu.

Varžybų kulminacija tapo sunkiasvorių sanda (pilno kontakto) kovos. Ryškia persvara įveikęs tituluotus priešininkus aukso medalį iškovojo kaunietis Pauliukas Pečeliūnas (treneris Ilgaras Gruzinskas). Atvirame Latvijos čempionate taolu ir sanda rungtyse kovojo virš 130 sportininkų iš 6 šalių.

Artimiausios varžybos vyks Bulgarijoje. Gegužę Stara Zagora mieste vyksiančiame Europos ušu čempionatui ruošiasi 12 Lietuvos ušu federacijos atletų.