tony bet

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tony bet“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tony bet“.

„Lietuvos rytas“ sutriuškino „TonyBet“ ir iškovojo LKL bronzą

Pergalės džiaugsmas užliejo „Siemens“ areną, kai garsiai šaukė sirgaliai ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai. Trečiadienį Dainiaus Adomaičio kariauna padėjo tašką Lietuvos krepšinio sezone. „Lietuvos rytas“ LKL mažojo finalo trečiosiose rungtynėse 102:65 (29:17, 26:17, 24:19, 23:12) nugalėjo Prienų „TonyBet“ ekipą ir gniaužė Lietuvos čempionato bronzos medalius, taip vainikuodami sunkų ir duobėtą sezoną.
2014-06-11

„Lietuvos rytas“ išvykoje palaužė „TonyBet“ ekipą

Sekmadienį „Lietuvos rytas“ išvykoje 80:78 dar kartą įveikė „TonyBet“ klubą. Serijoje dėl LKL čempionato bronzos medalių vilniečiai pirmauja jau 2:0. Startinis svečių penketas: Omaras Cookas, Martynas Gecevičius, Gediminas Orelikas, Darius Songaila ir Antanas Kavaliauskas. Susitikimo pradžioje komandos keitėsi rezultatyviais išpuoliais - Prienų klubo lyderis Mindaugas Lukauskis pelnė 6 taškus iš eilės, jam nenusileido vilniečių vidurio puolėjas A.Kavaliauskas (6:6, 3 min.
2014-06-08

Ant V.Šeškaus stalo – „Lietuvos ryto“ klubo pasiūlymas

Prieš kelias savaites šalies žiniasklaidoje pasirodęs pranešimas apie tai, kad Virginijus Šeškus netrukus taps Vilniaus „Lietuvos ryto“ vyriausiuoju treneriu, daugeliui sukėlė nuostabą. Kad ir kaip ši informacija skambėtų beprotiškai, tačiau portalo Krepsinis.net patikimi šaltiniai ją patvirtino – V.Šeškus ant savo darbo stalo turi pasiūlymą treniruoti „Lietuvos ryto“ klubą.
2014-06-07

G. Kadžiulis: kai žinai, kad tavęs niekas nepakeis, žaidi su dviguba energija

Gintaras Kadžiulis, kaip ir Arvydas Šikšnius, yra du krepšininkai, kuriuos sveikus labai norėtų matyti Prienų „TonyBet“ vyriausiasis treneris Virginijus Šeškus, tačiau nei vieno, nei kito paslaugomis jis vakar naudotis negalėjo. „Buvo planas, kurio vyrai laikėsi. Niekas nebenorėjo grįžti į Prienus, tad šaunu, kad viskas taip pavyko. Aišku, buvo toks neramumas, kai „Juventus“ išlygino rezultatą, bet tada Mindė (Mindaugas Lukauskis) patraukė, pora gerų „trajakų“ pataikė L.Kisielius.
2014-05-10

Favoritai parklupdyti – „TonyBet“ LKF taurės nugalėtojai

Lietuvos krepšinio federacijos taurės (LKF DNB) turnyrą antrus metus iš eilės laimėjo, taurę, aukso medalius iš 50 tūkstančių litų čekį laimėjo Prienų "TonyBet" klubas.  Sekmadienį lemiamoje 2013-2014 metų sezono taurės turnyro dvikovoje Prienų krepšininkai po pratęsimo 92:91 (22:23, 20:29, 20:14, 19:15, 11:10) įveikė Lietuvos krepšinio lygos (LKL) vicečempioną Vilniaus "Lietuvos rytą", kuriam atiteko sidabro medaliai ir 40 tūkst. litų čekis.
2014-03-30

Prienų revanšas pasvaliečiams atvėrė kelią į Panevėžį

DNB LKF taurės ketvirtfinalis baigėsi įtikinamu Prienų „TonyBet“ revanšu prieš Pasvalio „Pieno žvaigždes“. Atsakomąsias rungtynes prieniškiai laimėjo 89:74 (19:16, 15:24, 34:15, 21:19) ir iškovojo kelialapį į finalo ketvertą Panevėžyje. Pasvalio ekipa sekmadienį po pirmųjų rungtynių namuose atvyko į Prienus turėdama 8 taškų persvarą. Tačiau, kaip prieš susitikimą pabrėžė krepšinio specialistai, ši persvara buvo labai trapi.
2014-03-16

LKF taurės intriga: ar pavyks „TonyBet“ atsirevanšuoti „Pieno žvaigždžių“ ekipai

8 taškai. Tokiu pranašumu Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komanda DNB Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurės varžybose pirmauja prieš Prienų „TonyBet“ ekipą. Pirmose LKF taurės ketvirtfinalio rungtynėse pasvaliečiai namuose 78:70 nugalėjo Prienų ekipą ir yra žingsniu arčiau finalo ketverto varžybų, kurios kovo 29-30 dienomis vyks Panevėžio „CIDO“ arenoje. Tačiau šioje poroje sekmadienį 16.00 valandą viskas spręsis Prienuose. Su šia mintimi sutinka ir krepšinio treneris Rūtenis Paulauskas.
2014-03-16

LKF taurės varžybos: praėjusių metų finalo pakartojimas „TonyBet“ – „Pieno žvaigždės“

Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurės finalo ketverto turnyras kovo 29-30 dienomis vyks Panevėžyje, tačiau šiuo metu dėl titulo kovoja dar šešios komandos. Jeigu Kauno „Žalgiris“ ir Vilniaus „Lietuvos rytas“ jau turi bilietus į pusfinalį, tai likusios keturios komandos dėl jų dar turės pakovoti. Pirmieji kovą dėl bilieto tarp keturių geriausių taurės komandų pradėjo „Šiauliai“ ir Klaipėdos „Neptūnas“. Saulės miesto ekipa prieš savaitę namuose 92:79 įveikė uostamiesčio ekipą.
2014-03-13

Bandydamas ginti sirgalius S. Babrauskas kibo į atlapus apsaugos darbuotojui

Sekmadienį Prienuose kova vyko ne tik Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse tarp Vilniaus „Lietuvos ryto“ ir vietos „TonyBet“ krepšininkų, tačiau ir už aikštės ribų. Po pergalės dainas traukę sostinės klubo sirgaliai uždegė deglus, taip priversdami įsijungti priešgaisrinei arenos apsaugos sistemai. Prie aistruolių išsirikiavo sustiprintos apsaugos darbuotojų pajėgos.
2014-02-10

A. Guoga: J. Dentmono atlyginimas didesnis nei mano komandos biudžetas

Sporto mecenatas Antanas Guoga po Kauno „Žalgirio“ pergalės prieš Prienų „Tony Bet“ ekipą, kurią ir remia lošėjas savo socialinio paskyroje „Facebook“ neakivaizdžiai bandė „įkąsti“ kauniečiams. „Aš didžiuojuosi savo komanda. Ir nesvarbu, kad šiandien pralaimėjo. Aš didžiuojuosi, kad joje žaidžia vien lietuviai! Ir nors komandos biudžetas mažesnis nei Justino Dentmono atlyginimas, vyrai sugeba įkąsti pripažintiems grandams!“, - rašė A. Guoga.