tomas kaukėnas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tomas kaukėnas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tomas kaukėnas“.

Pasaulio biatlono taurės etape JAV Lietuvos rinktinė pateko į 15-uką

Jutoje (JAV) penktadienį prasidėjo priešpaskutinis šio sezono pasaulio biatlono taurės etapas. Pirmieji trasoje pasirodė vyrai, lenktyniavę estafetėje 4x7,5 km. Lietuvos rinktinė išvengė baudos ratų ir finišavo 15-a (+5:34.3, 0+12) tarp 21 komandos. Tomas Kaukėnas (0+2) savo etapą baigė 17-as, Vytautas Strolia (0+2) pakėlė rinktinę į 12-ą vietą, Maksimas Fominas (0+3) stebino greičiu ir išlaikė 12-ą poziciją, o Jokūbas Mačkinė (0+5) prarado tris vietas.
2024-03-08

Pasaulio biatlono čempionato sprinte Kaukėnas netikėtai aplenkė Strolią

Nove Meste (Čekija) tęsiasi 2024 m. pasaulio biatlono čempionatas, kuriame šeštadienį dėl medalių kovojo vyrų 10 km sprinto lenktynių dalyviai. Pasaulio čempionu 6-ą kartą karjeroje tapo norvegas Sturla Holmas Laegreidas, numušęs visus 10 taikinių ir finišavęs per 25 min. 23.9 sek. Antras liko pagrindinis favoritas norvegas Johannesas Thingnesas Boe (+3.5 sek.
2024-02-10

Lietuviai demonstravo puikų tempą, o rinktinė Europos čempionate finišavo 8-a

Slovakijoje prie pabaigos artėja atvirasis Europos biatlono čempionatas. Sekmadienį jame vyko mišrių komandų estafetės lenktynės. Kaip ir buvo prognozuota, estafetėje dominavo Norvegijos rinktinė (Isakas Frey, Johanas-Olavas Botnas, Ida Lien ir Maren Kirkeeide). Norvegai suko 1 baudos ratą, panaudojo 6 papildomus šovinius, tačiau vis tiek kiekvieną etapą užbaigė būdami pirmi. Galutinis jų laikas – 1 val. 4 min. 23.3 sek.
2024-01-28

Europos biatlono čempionate – lietuvių progresas ir vos medalio neiškovojęs latvis

Slovakijoje tęsiasi atvirasis Europos biatlono čempionatas, kuriame penktadienį vyko vyrų 10 km sprinto lenktynės. Auksą iškovojo patyręs prancūzas Antoninas Guigonnat – jis numušė visus 10 taikinių ir finišavo per 22 min. 51.9 sek. Už jo liko du norvegai – Johanas-Olavas Botnas (+14.5 sek., 2 baudos ratai) bei Isakas Frey (+16.7, 1). Nedaug iki medalio trūko latviui Andrejui Rastorgujevui, kuris užėmė 4-ą vietą (+25.5, 1) ir persekiojimo lenktynėse galės pakovoti dėl apdovanojimo.
2024-01-26

Biatlonininkas Tomas Kaukėnas su bendraautoriais išleido knygą

„Kažkada buvau pasakęs, kad norėčiau išleisti knygą. Vėliau šią mintį buvau pamiršęs. Ir štai – ji jau mūsų rankose“, – žinia apie išleistą knygą pasidalijo biatlonininkas Tomas Kaukėnas.
2023-12-30

Lietuvos biatlonininkams persekiojimo lenktynės buvo nesėkmingos

Estešunde (Švedija) sekmadienį baigėsi pirmasis šio sezono pasaulio biatlono taurės etapas. Jį vainikavo vyrų 12,5 km persekiojimo lenktynės. Pergalę iškovojo iš ketvirtos vietos startavęs švedas Sebastianas Samuelssonas, kuriam nesutrukdė net ir 3 baudos ratai (31:38.4 min.). Sprinto laimėtojas vokietis Philippas Nawrathas šaudė geriau (2 baudos ratai), bet vis tiek nukrito į antrą vietą (+5.1 sek.). Į trečią vietą iš devintos šoktelėjo norvegas Vetle Sjaastadas Christiansenas (+7.2 sek.
2023-12-03

Vytautas Strolia pelnė pirmuosius pasaulio biatlono taurės sezono taškus

Estešunde (Švedija) vykstančiame pirmajame šio sezono pasaulio biatlono taurės etape sekmadienį į 40-uką vyrų 20 km individualiose lenktynėse pateko Vytautas Strolia. Geriausias Lietuvos biatlonininkas prašovė 2 kartus, finišavo per 54 min. 53.8 sek. ir užėmė 39-ą vietą. Už tai jam atiteko 2 įskaitiniai pasaulio taurės varžybų taškai. Kiti lietuviai buvo toli nuo taškų. Maksimas Fominas finišavo 72-as (57:45.5 min., 3 baudos min.
2023-11-27

Pasaulio kariškių čempionate Lietuvos biatlonininkų komanda – penkta

Bodene (Švedija) vyksta 55-asis pasaulio kariškių slidinėjimo čempionatas, kuriame dalyvauja ir šeši Lietuvos biatlonininkai. Penktadienį intriguojančiose patrulių lenktynėse lietuvių ekipa, kurią sudarė vyr. eilinis Tomas Kaukėnas, vyr. eilinis Karolis Dombrovskis, eilinis Vytautas Strolia bei jaunesnysis eilinis Jokūbas Mačkinė, iškovojo 5 vietą tarp 17 komandų.
2023-03-31

Pasaulio biatlono taurės etape – įspūdingas Strolios pasirodymas: fiksavo trečią laiką

Čekijoje prie pabaigos artėjančiame pasaulio biatlono taurės etape sekmadienį vyko mišrių komandų estafetės lenktynės. Pergale džiaugėsi Prancūzijos rinktinė – Lou Jeanmonnot, Caroline Colombo, Ericas Perrot ir Fabienas Claude. Prancūzai išvengė baudos ratų, panaudojo 7 papildomus šovinius ir finišavo per 1 val. 6 min. 32.3 sek. Prancūzijos moterys savo etapų nebaigė pirmos, bet nuo lyderių buvo atsilikusios tik minimaliai.
2023-03-05

Kaukėnas užėmė aukščiausią lietuvių vietą 2023 m. pasaulio čempionate

Sočio ir Pjongčango olimpinėse žaidynėse žibėjęs Tomas Kaukėnas prisiminė geriausius karjeros laikus: 32-ejų biatlonininkas Oberhofe (Vokietija) vykstančio pasaulio čempionato 20 km asmeninėse lenktynėse iki paskutinės šaudyklos pretendavo pagerinti karjeros rekordą. Dvi klaidos paskutinio šaudymo metu mūsiškį išstūmė iš viršutinių lentelės pozicijų, tačiau leido iškovoti solidžią 34 vietą.