tomas gadeikis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tomas gadeikis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tomas gadeikis“.

Irkluotojas Tomas Gadeikis baigia profesionalo karjerą

„Starte daugiau manęs nebematysite, nebebijokite“, – tokiais žodžiais su konkurentais ir Lietuvos irklavimo rinktinės nariais atsisveikino kanojininkas Tomas Gadeikis. Daugkartinis pasaulio ir Europos čempionas oficialiai baigė profesionalo karjerą. „Mano sprendimą pasitraukti iš didžiojo sporto daugiausiai lėmė tai, kad olimpinėse žaidynėse buvo panaikinta 500 metrų rungtis, kuri man sekėsi geriausiai.
2014-09-15

Kanojininkas T. Gadeikis pasaulio taurės varžybų 500 m rungtyje liko vienuoliktas

Čekijoje vykstančiame 2013 metų sezono pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės varžybų antrajame etape vyrų vienviečių kanojų 500 m distancijos B finale antras finišavo bei galutinėje įskaitoje vienuoliktą vietą užėmė Tomas Gadeikis. Lietuvos kanojininko, aplenkusio varžovus iš Vokietijos, Slovakijos, Čekijos, Kazachstano, Italijos, Lenkijos bei Kinijos, laikas - 1 minutė ir 56,852 sekundės.
2013-05-19

Garsūs Lietuvos sportininkai gina skandalingąją D. Rimšaitę

„Gerbiamoji, tai ‚popierinė‘ santuoka. Jam 39-eri, ir šios jungtuvės jam – ne pirmos!“ – tikina buvęs skandalingai išgarsėjusios Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės atstovės Donatos Rimšaitės treneris Jurijus Moskvičiovas. „Aš jį pažįstu“, – tvirtina dukart pasaulio ir vienąkart Europos šiuolaikinės penkiakovės čempionas Andrejus Zadneprovskis.
2012-02-09

Kanojininkams R. Labuckui ir T. Gadeikiui – Europos čempionato auksas

Serbijoje vykstančio Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionato dviviečių kanojų finale 200 m distancijoje sekmadienį lietuviai Raimundas Labuckas ir Tomas Gadeikis finišavo pirmi ir iškovojo aukso medalius. Lietuvos irkluotojai distanciją įveikė per 37,416 sek. R. Labuckas ir T. Gadeikis Europos čempionais tapo penktus metus iš eilės. 2006 metų Europos pirmenybėse 200 m distancijoje jie buvo antri.
2011-06-19

Kanojininkai R. Labuckas ir T. Gadeikis atstovaus nebe Lietuvai?

Kanojininkai Raimundas Labuckas ir Tomas Gadeikis antrus metus iš eilės tapo stipriausi pasaulyje, tačiau jų sporto šaka Lietuvoje nesulaukia jokio dėmesio, kai skirstomi pinigai. Todėl čempionai vis rimčiau svarsto galimybę atstovauti kitai šaliai, pavyzdžiui, Azerbaidžanui. Sunkus pasirinkimas Dviviečių kanojų 200 m nuotolyje R. Labuckas ir T. Gadeikis yra nepralenkiami. Užvakar Poznanėje jie apgynė pasaulio čempionų vardus.
2010-08-24

Kanojininkai iškovojo du aukso medalius

Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate Ispanijoje, 200 m distancijoje, Lietuvos kanojininkai iškovojo du aukso medalius. Dviviečių kanojų finale nepralenkiami buvo šios rungties pasaulio ir Europos čempionai Raimundas Labuckas ir Tomas Gadeikis. Jie 200 m distanciją įveikė per 35,940 sek. Sidabro medalius pelnė rusai Jevgenijus Ignatovas ir Ivanas Štylas. Jis nuo lietuvių atsiliko 0 ,382 sek. Bronza atiteko baltarusiams Dmitrijui Rabčankai ir Aleksandras Vavčevskis (+1,156 sek.
2010-07-04

Išrinkti geriausi Kauno sportininkai

Geriausiais praėjusių metų Kauno sportininkais pripažinti baidarių ir kanojų irklavimo meistrai Raimundas Labuckas ir Tomas Gadeikis, tai parodė miesto Savivaldybės Kūno kultūros ir sporto skyriaus skelbta apklausa. Pernai šie sportininkai, irkluodami dvivietę kanoją, tapo pasaulio bei Europos čempionais. Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) 2009 metų geriausių sportininkų rinkimuose abu kauniečiai irkluotojai užėmė 7-ąją vietą.
2010-01-18

Lietuvos irkluotojams – pasaulio čempionato auksas!

Kanadoje vykstančio pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionato varžybose 200 m distancijoje sekmadienį kanojininkai Raimundas Labuckas ir Tomas Gadeikis iškovojo aukso medalį. Lietuvos irkluotojai dviviečių kanojų finale nuotolį įveikė per 36,433 sek. ir antrąją vietą užėmusius rusus Jevgenijų Ignatovą ir Ivaną Štylą pralenkė 0,320 sek. Bronzos medalius pelnė vokiečiai Štefenas Holcas (Stefan Holtz) ir Robertas Nukas (Robert, Nuck). Jie nuo nugalėtojų atsiliko 0,652 sek.
2009-08-16

Lietuvos kanojininkai iškopė į pasaulio čempionato finalus!

Kanadoje vykstančio pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo čempionato varžybų 500 m distancijoje dviviečių kanojų antrajame pusfinalyje penktadienį Raimundas Labuckas ir Tomas Gadeikis užėmė antrąją vietą ir pateko į finalą. Lietuvos irkluotojai nuotolį įveikė per 1 min. 48,571 sek. ir nusileido tik Vokietijos atstovams. Atrankos plaukime R. Labuckas ir T. Gadeikis buvo treti. Šiose varžybose dalyvavo 20 įgulų.
2009-08-15

Lietuvos kanojininkai – penkti

Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate Vokietijoje Lietuvos atstovai Raimundas Labuckas ir Tomas Gadeikis dviviečių kanojų varžybų olimpinėje 500 m distancijoje užėmė penktąją vietą. Nugalėjo vokiečiai Robertas Nukas (Robert Nuck) ir Štefanas Holcas (Stefan Holtz). Jie finale sekmadienį distanciją įveikė per 1 min. 40,365 sek. Lietuviai nuo jų atsiliko 2,067 sek. Sidabras atiteko Lenkijos, bronza - Azerbaidžano, o ketvirtoji vieta - Rusijos atstovams.