Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate Vokietijoje Lietuvos atstovai Raimundas Labuckas ir Tomas Gadeikis dviviečių kanojų varžybų olimpinėje 500 m distancijoje užėmė penktąją vietą.

Nugalėjo vokiečiai Robertas Nukas (Robert Nuck) ir Štefanas Holcas (Stefan Holtz). Jie finale sekmadienį distanciją įveikė per 1 min. 40,365 sek. Lietuviai nuo jų atsiliko 2,067 sek.

Sidabras atiteko Lenkijos, bronza - Azerbaidžano, o ketvirtoji vieta - Rusijos atstovams.

R. Labuckas ir T. Gadeikis nuo bronzą iškovojusių Azerbaidžano kanojininkų atsiliko 0,556 sek.

Lietuviai finale aplenkė Baltarusijos, Rumunijos, Ukrainos ir Vengrijos sportininkus.

Šioje rungtyje dalyvavo 15 įgulų.

Kaip žinoma, neolimpinėje 200 m distancijoje R. Labuckas ir T. Gadeikis trečius metus iš eilės iškovojo auksą.