stuttgart

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „stuttgart“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „stuttgart“.

Taškus Vokietijoje barstė ir „Bayern“, ir „Borussia“

Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynės tarp Miuncheno „Bayern“ ir „Hoffenheim“ komandų baigėsi lygiosiomis 1:1. Šeimininkus į priekį išvedė Benjaminas Pavardas, kuris 17-ąją minutę susistabdęs kamuolį nukreipė jį tiksliai į vartus.
2023-04-15

Svečiuose „Stuttgart" futbolininkus nugalėjęs „Bayern“ sugrįžo „Bundesliga“ viršūnę

Miuncheno „Bayern“ klubas Vokietijos „Bundesliga“ čempionato išvykos rungtynėse 2:1 nugalėjo „Stuttgart" futbolininkus.  Matthijsas de Ligtas 39-ąją minutę smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir išvedė „Bayern“ į priekį 1:0. Ericas Maximas Choupo-Motingas 62-ąją minutę pasiuntė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir padvigubino svečių pranašumą 2:0. Juanas Jose Perea 88-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir sušvelnino šio susitikimo rezultatą 1:2. Tanguy Cou...
2023-03-04

„Bayern“ toliau barsto taškus Vokietijos pirmenybėse

Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynės tarp namie žaidusių Miuncheno „Bayern“ ir „Stuttgart“ baigėsi lygiosiomis 2:2 (1:0). Tai jau trečios Vokietijos čempionų lygiosios iš eilės vietinėse pirmenybėse. Pirmieji rungtynėse pasižymėjo „Bayern“, kurie po Mathysas Telas smūgio 36-ąją minutę išsiveržė į priekį 1:0. Rezultatą svečiai išlygino 56-ąją rungtynių minutę, kai pasižymėjo Chrisas Fuhrichas.
2022-09-10

Vokietijoje – rezultatyvios „Bayern“ ir „Stuttgart“ lygiosios

Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynės tarp titulą jau užsitikrinusių Miuncheno „Bayern“ ir „Stuttgart“ baigėsi lygiosiomis 2:2. Tiago Tomas 8-ąją minutę puikiu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir išvedė „Stuttgart“ ekipą į priekį 1:0. Omaras Marmoushas 23-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.
2022-05-08

„Borussia“ Vokietijos čempionate patyrė triuškinamą nesėkmę

Dortmundo „Borussia“ Vokietijos „Bundesliga“ čempionate net 1:5 turėjo pripažinti „Stuttgart“ futbolininkų pranašumą. Silas Wamangituka 26-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Stuttgart“ į priekį 1:0. Giovanni Reyna 39-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir išlygino rungtynių rezultatą 1:1. S.Wamangituka 52-ąją minutę baudos aikštelėje tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir vėl persvėrė rezultatą „Stuttgart“ naudai 2:1. Phil...
2020-12-12

Vokietijos čempionai laimėjo, „Borussia“ prarado šansus užimti antrąją vietą

Vokietijos čempionas Miuncheno „Bayern“ šeštadienį šventė eilinę pergalę Bundeslygoje. Tuo metu kita šalies futbolo grandė Dortmundo „Borussia“ pralaimėjo ir prarado šansus užimti antrąją vietą. „Bayern“ svečiuose 3:1 (0:1) nugalėjo „Koln“. Visus keturis įvarčius mušė Miuncheno futbolininkai. 30-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė Niklas Sule, o vėliau „Bayern“ tikslius smūgius atliko į reikiamą stačiakampį.
2018-05-05

Vokietijos čempionai toliau smaginasi

Vokietijos čempiono titulą anksčiau laiko užsitikrinęs Miuncheno „Bayern“ toliau smaginasi Bundeslygoje. Šįkart namie 5:1 (2:1) sutriuškinti Menchengladbacho „Borussia“ futbolininkai. Svečiai pirmieji išsiveržė į priekį – 9-ąją minutę įmušė Josipas Drmičius. Vėliau dublį pelnė Sandro Wagneris (37, 41 minutėmis), kuriam abukart asistavo Thomas Mulleris. 51-ąją minutę pasižymėjo Thiago Alcantara, 67-ąją – Davidas Alaba, 82-ąją – Robertas Lewandowski.
2018-04-14

„Bayern“ pasismagino Freiburge

Vokietijos futbolo čempionate toliau dominuoja Miuncheno „Bayern“. Jis sekmadienį svečiuose 4:0 (2:0) nugalėjo „Freiburg“. Pirmasis įvartis krito į savuosius vartus. 25-ąją minutę įsimušė šeimininkų atstovas Alexanderis Schwolowas. Vėliau kamuolį į tinklą siuntė „Bayern“. 28-ąją minutę tai padarė Corentinas Tolisso, 54-ąją – Sandro Wagneris, 69-ąją – Thomas Mulleris.
2018-03-04

Vokietijoje – aštuntoji „Bayern“ pergalė iš eilės

Bundeslygoje eilinę pergalę iškovojo Miuncheno „Bayern“. Vokietijos čempionai šeštadienį svečiuose 2:0 (2:0) nugalėjo „Mainz 05“ futbolininkus. 33-ąją minutę įmušė Franckas Ribery, 44-ąją – Jamesas Rodriguezas. Tai – aštuntoji „Bayern“ pergalė Bundeslygoje iš eilės. Titulą ginantys Miuncheno futbolininkai paskutinį kartą pralaimėjo lapkričio 25-ąją, kai svečiuose 1:2 nusileido Menchengladbacho „Borussia“. „Bayern“ įspūdinga persvara pirmauja lygoje.
2018-02-03

Vokietijos čempionai vargo su absoliučiais autsaideriais

Trečiadienį minimalią pergalę iškovojo Vokietijos čempionas ir Bundeslygos lyderis Miuncheno „Bayern“. Jis savo aikštėje 1:0 (0:0) nugalėjo absoliučius lygos autsaiderius „Koln“ futbolininkus. Pergalingą įvartį 60-ąją minutę po Thomaso Mullerio perdavimo įmušė Robertas Lewandowski. „Bayern“ (38 taškai) užtikrintai pirmauja Bundeslygoje, lenkdamas Gelzenkircheno „Schalke 04“ (29 tšk.) ir „RB Leipzig“ (28 tšk.). „Koln“ (3 tšk.) – absoliutus lygos autsaideris, užimantis paskutinę, 18-ąją poziciją.