Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynės tarp namie žaidusių Miuncheno „Bayern“ ir „Stuttgart“ baigėsi lygiosiomis 2:2 (1:0). Tai jau trečios Vokietijos čempionų lygiosios iš eilės vietinėse pirmenybėse.

Pirmieji rungtynėse pasižymėjo „Bayern“, kurie po Mathysas Telas smūgio 36-ąją minutę išsiveržė į priekį 1:0.

Rezultatą svečiai išlygino 56-ąją rungtynių minutę, kai pasižymėjo Chrisas Fuhrichas.

Vėliau „Bayern“ vėl išsiveržė į priekį, tačiau pačioje rungtynių pabaigoje. 92-ąją min. 11-os metrų baudinį realizavo Serhou'us Guirassy.

Net keturios „Bundesliga“ ekipos šiuo metu turi 12 taškų.

Tuo tarpu kitame susitikime Dortmundo „Borussia“ komanda net 0:3 (0:0) turėjo pripažinti „RB Leipzig“ futbolininkų pranašumą.