Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „regimantas kavaliauskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „regimantas kavaliauskas“.

Atskleidė chaoso Lietuvos kalėjimuose priežastį: kaliniams dirbti „ne lygis“

Pastarosiomis savaitėmis žiniasklaidoje viešinami Lietuvos kalinių išpuoliai prieš kitus nuteistuosius išryškino ne tik per mažo prižiūrėtojų skaičiaus problemą. Pataisos namai atskleidžia, kad įdarbinamas tik kas trečias nuteistasis, o Lietuvos kalinių gerove besirūpinanti organizacija patvirtina – kai nuteistieji neužimti, matome tai, kas dabar vyksta Lietuvos kalėjimuose – tikrą chaosą.

Kitą savaitę Vilniuje – pasaulio kalnų dviratininkų pirmenybės

Pirmą kartą istorijoje Lietuvoje bus rengiamos pasaulio orientavimosi sporto kalnų dviračiais pirmenybės. Rugpjūčio 20–26 dienomis Vilniaus apylinkių miškuose pajėgiausi planetos orientacininkai kovos dėl pasaulio čempionų titulo. Lietuvos rinktinę sudarys 23 sportininkai – 11 iš jų varžysis jaunimo iki 20 metų grupėse.
2017-08-15

Lietuvos orientacininkai pasaulio čempionate – aštunti

Švedijoje vykstančio pasaulio orientavimosi sporto slidėmis čempionato mišrioje estafetėje ketvirtadienį Lietuvos komanda - Regimantas Kavaliauskas ir Ramunė Arlauskienė - užėmė aštuntąją vietą. Nugalėjo Rusijos duetas - Andrejus Grigorjevas ir Polina Malčikova - 1 val. 5 min. 19 sek. Mūsų šalies atstovai nugalėtojams pralaimėjo 9 min. Sidabro medalius pelnė Švedijos orientacininkai (+40,4 sek.), o bronza atiteko suomiams (+45,5). Varžybose dalyvavo 23 komandos.
2011-03-25

Orientacininkui R. Kavaliauskui - du Lietuvos čempiono titulai

Savaitgalį Elektrėnuose įvykusiame Lietuvos orientavimosi sporto kalnų dviračiais čempionate Regimantas Kavaliauskas iškovojo du aukso medalius. Orientavimosi klubo "Perkūnas" atstovas tapo čempionu trumpojoje ir vidutinėje trasose. Varžybose trumpojoje trasoje R. Kavaliauskas 6,3 km distanciją su 22 kontrolės punktais (KP) įveikė per 24 min. 16 sek.
2010-05-31

Europos orientavimosi sporto slidėmis pirmenybėse R. Arlauskienė penktadienį buvo 17-a

Europos orientavimosi sporto slidėmis čempionate Šveicarijoje vidutinėje (6,2 km su 18 kontrolinių punktų) rungtyje penktadienį septyniolikta finišavo Ramunė Arlauskienė, trasoje sugaišusi 40 minučių bei 25 sekundes. 27-a tarp 38 dalyvių buvo Jolanta Šulčienė (45:43), o Edita Martusevičiūtė (52:09) užėmė 31-ąją vietą.
2008-01-18

Europos orientavimosi sporto slidėmis pirmenybių ilgojoje trasoje lietuvė finišavo trylikta

Europos orientavimosi sporto slidėmis čempionate Šveicarijoje ilgojoje (12 km su 44 kontroliniais punktais) rungtyje trečiadienį tryliktąją vietą užėmė Ramunė Arlauskienė, trasoje sugaišusi 91 minutę bei 26 sekundes.
2008-01-16

Lietuvės slidžių estafetėje buvo penktos

Estafečių varžybose penktadienį Rusijos sostinės srityje baigėsi pasaulio orientavimosi sporto slidėmis čempionatas. Lietuvos moterų rinktinė (Ramunė Arlauskienė, Jolanta Šulčienė bei Edita Martusevičienė) distanciją įveikė per 1 valandą 34 minutes ir 56 sekundes bei tarp vienuolikos ekipų estafetėje užėmė penktąją vietą.
2007-03-02

Pasaulio orientavimosi sporto slidėmis pirmenybių sprinto rungtyje J. Šulčienė buvo 19-a

Pirmadienį Rusijoje prasidėjusių planetos orientavimosi sporto slidėmis pirmenybių sprinto distancijoje devynioliktąją vietą tarp moterų užėmė Jolanta Šulčienė, 2,75 km distanciją su 14 kontrolinių punktų įveikusi per 15 minučių bei 35 sekundes.
2007-02-26

Pasaulio orientavimosi sporto slidėmis čempionate Lietuvos moterys užėmė penktą vietą estafečių varžybose

Švedijoje vykstančiame Pasaulio orientavimosi sporto slidėmis čempionate, kuriame dalyvauja 21-os šalies atstovai, šeštadienį sportininkai rungtyniavo estafetės varžybose. Penktąją vietą tarp 15-os startavusių komandų užėmė Lietuvos moterų rinktinė - Ramunė Arlauskienė, Vilma Rudzenskaitė ir Jolanta Šulčienė. Lietuvės trasoje sugaišo 1 valandą 46 minutes 56 sekundes ir 20 min. 33 sek. pralaimėjo nugalėtoja tapusiai Suomijos komandai.
2004-02-15

Lietuvos rinktinė išvyko į pasaulio orientavimosi sporto su slidėmis čempionatą

Antradienį Švedijoje Asarnoje ir Ostersunde prasideda pasaulio orientavimosi sporto su slidėmis čempionatas. Lietuvos rinktinės, kurią treniruoja Pranas Mockus, sudėtyje čempionate dalyvaus Ramunė Arlauskienė, Vilma Rudzenskaitė, Jolanta Šulčienė, Nerijus Šulčys, Vitalijus Petrulis, Regimantas Kavaliauskas, Tautvydas Žilinskas ir Egidijus Pilybas. Pirmenybės prasidės trečiadienį varžybomis ilgoje trasoje.