Savaitgalį Elektrėnuose įvykusiame Lietuvos orientavimosi sporto kalnų dviračiais čempionate Regimantas Kavaliauskas iškovojo du aukso medalius.

Orientavimosi klubo "Perkūnas" atstovas tapo čempionu trumpojoje ir vidutinėje trasose.

Varžybose trumpojoje trasoje R. Kavaliauskas 6,3 km distanciją su 22 kontrolės punktais (KP) įveikė per 24 min. 16 sek.

Antrąją vietą užėmė Vytenis Benetis (IOSK "Būdakalnis", +0.16), o trečiąją - Petras Andrašiūnas (OSK "Sakas", +0.48).

Moterų grupėje nugalėjo Karolina Mickevičiūtė (OK "Ąžuolas"). Ji 5,3 km trasą su 17 KP įveikė per 22 min. 24 sek. Antrąją vietą užėmė Ramunė Arlauskienė (IOSK "Būdakalnis", +2.22), o trečia liko Asta Šimkoniekė (TSMK "Raidas", +3.30).

Vyrų varžybose vidutinėje trasoje R. Kavaliauskas 12,8 km distanciją su 16 KP įveikė per 50 min. 15 sek. ir antrąją vietą užėmusį V. Benetį pranoko 4 min. 11 sek. Bronzos medalį pelnė Svajūnas Ambrazas (OSK "Sakas", +4.22).

Moterų grupėje čempione tapo R. Arlauskienė. Ji 8,7 km trasą su 15 KP įveikė per 47 min. 47 sek. Antrąją vietą užėmė K. Mickevičiūtė (+1.54), o trečiąją - A. Šimkoniekė (+5.58).

Visose amžiaus grupėse abi dienas startavo po 80 sportininkų. Po šių varžybų turi paaiškėti komandos, vyksiančios į pasaulio orientavimosi sporto kalnų dviračiais čempionatą Portugalijoje, sudėtis.