real betis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „real betis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „real betis“.

Sensacija Ispanijos taurėje: ketvirtos lygos klubas išmetė „La Liga“ komandą

Ispanijos futbolo „Copa del Rey“ taurėje užfiksuotas didžiulis netikėtumas. Ketvirtoje Ispanijos lygoje rungtyniaujanti „Barbastro“ komanda priėmė varžovus iš stipriausios Ispanijos lygos – „Almeria“. Nepaisant išankstinių prognozių šeimininkai sugebėjo 1:0 palaužti oponentus iš „La Liga“ pirmenybių bei žengti į kitą etapą. Istorinį savo komandai įvartį pelnė gynėjas Francas Carbonellis. Netoli sensacijos buvo ir kitas ketvirtojo Ispanijos diviziono klubas.
2023-12-06

„Barcelona" vietiniame čempionate iškovojo triuškinamą pergalę

„Barcelonos" komanda Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse namuose 4:0 sutriuškino „Real Betis“ futbolininkus.  Andreasas Christensenas 14-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Barceloną“ į priekį 1:0. Edgaras Gonzalezas 33-ąją minutę buvo nubaustas antra geltona kortele, virtusia į raudoną, bei svečiai liko žaisti dešimtyje.
2023-04-30

„Atletico“ klubas 86-ąją minutę išplėšė pergalę prieš „Real Betis“

Madrido „Atletico“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse namuose 1:0 nugalėjo „Real Betis“ futbolininkus. Antoine‘as Griezmannas 29-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau pastarasis problemų vartininkui nesukėlė. Jose Maria Gimenezas 50-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją. Yannickas Carrasco 61-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį užtikrintai atrėmė vartininkas Rui Silva.
2023-04-03

Europos lygos aštuntfinalis: „Man Utd" susitvarkė „Real Betis", pergalę šventė ir „Juventus"

„Manchester United“ UEFA Europos lygos aštuntfinalio etapo rungtynėse namuose 4:1 nugalėjo „Real Betis“ futbolininkus ir prieš atsakomąjį susitikimą įgijo trijų įvarčių pranašumą.
2023-03-10

„Real“ Ispanijoje vėl leido nutolti lyderiui

Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynės tarp „Real Betis“ ir Madrido „Real“ komandų baigėsi nulinėmis lygiosiomis 0:0. Mačo pradžioje „Real“ puolėjas Karimas Benzema 12-ąją minutę baudos smūgio metu pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas po VAR peržiūros užfiksavo žaidimą ranka ir šio įvarčio neįskaitė. Tas pats K.Benzema 49-ąją minutę atliko pavojingą smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau vartininkas meistriškai atrėmė kamuolį.
2023-03-06

Ispanijos pirmenybėse – ir toliau pirmaujančios „Barcelona“ ekipos pergalė svečiuose

„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 2:0 nugalėjo „Real Betis“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė dar tris taškus. Luizas Henrique 10-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir pasižymėti nepavyko. Raphinha 34-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartų tinklą, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir šio įvarčio neįskaitė.
2023-02-02

„Barcelona" po 11 m baudinių serijos žengė į Ispanijos Supertaurės finalą

„Barcelonos“ komanda Ispanijos Supertaurės pusfinalyje po atkaklios kovos 3:2 palaužė „Real Betis“ futbolininkus ir žengė į šio turnyro finalą. Pedri 23-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas po VAR peržiūros užfiksavo nuošalę ir šio įvarčio neįskaitė. Germanas Pezzella 32-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau vartininkas sėkmingai atrėmė kamuolį.
2023-01-13

„Barcelona“ 94-ąją minutę išplėšė pergalę prieš „Real Betis“

„Barcelona“ komanda Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse svečiuose 2:1 įveikė „Real Betis“ futbolininkus. Ronaldas Araujo 20-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau Rui Silva meistriškai atrėmė kamuolį ir pasižymėti nepavyko. Juanmi 64-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė ir šių rungtynių rezultatas išliko nepakitęs. Ferranas Torresas 73-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau R.Silva dar kartą sėkmingai apgynė savo vartus.
2022-05-08

Po Eurolygos kovų „Real“ vos išnešė sveiką kailį prieš Ispanijos lygos autsaiderius

Sunkią pergalę Ispanijos lygoje pasiekė Madrido „Real“ (21/9) komanda, kuri svečiuose 71:69 (18:16, 9:20, 20:9, 24:24) palaužė Sevilijos „Real Bets“ (9/21) klubą. Likus 2 minutėms buvo lygu, tačiau Walteris Tavaresas sumetė baudas (67:65). Anžejus Pasečnikas pridėjo dvitaškį, o Vitto Brownas pataikė dar vieną metimą, išvesdamas į priekį Sevilijos klubą – 69:67. Adamas Hanga smeigė labai reikalingą tritaškį (70:69), vėl persverdamas rezultatą, o liko tik 26 sek.
2022-04-24

Ispanijos karaliaus taurės finale – Valensijos ir Sevilijos futbolo klubų akistata

Ispanijos karaliaus taurės (Copa del Rey) finale šeštadienį Sevilijoje ietis sukryžiuos vietos „Real Betis“ ir „Valencia“ klubai. Turnyro čempionui atiteks kelialapis į kito sezono UEFA Europos lygos turnyro grupių varžybas. Ispanijos futbolo milžinai Madrido „Real“, „Atletico“ ir „Barcelona“ neįstengė prasibrauti į šių varžybų finalą. Pusfinalio serijoje „Real Betis“ futbolininkai bendru rezultatu 3:2 palaužė Madrido „Rayo Vallecano“, o „Valencia“ 2:1 – Bilbao „Athletic“ ekipą.