Madrido „Atletico“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse namuose 1:0 nugalėjo „Real Betis“ futbolininkus.

Antoine‘as Griezmannas 29-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau pastarasis problemų vartininkui nesukėlė.

Jose Maria Gimenezas 50-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją.

Yannickas Carrasco 61-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį užtikrintai atrėmė vartininkas Rui Silva.

Koke 72-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į vartų tinklą, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir šio įvarčio neįskaitė.

Angelis Correa 86-ąją minutę suklaidinęs varžovą pasiuntė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir išplėšė „Atletico“ pergalę 1:0.