philas kesselis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „philas kesselis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „philas kesselis“.

„Penguins“ – per žingsnį nuo NHL čempionų titulo

Dvi iš eilės dvikovas laimėję ir NHL Stanley taurės finalo seriją išlyginę „Nashville Predators“ ledo ritulininkai priversti nuvyti karčią piliulę. Penktosiose serijos rungtynėse į savo aikštę grįžę „Pittsburgh Penguins“ tiesiog sutaršė varžovus 6:0, o tai reiškia, kad iki dar vieno triumfo jiems tetrūksta vienos pergalės.
2017-06-09

„Penguins“ svečiuose privirė gėdos „Senators“ – 7:0

NHL Rytų konferencijos finale netikėtai triuškinamą pergalę iškovojo Pitsburgo „Penguins“. Ji penktosiose serijos rungtynėse svečiuose 7:0 (4:0, 1:0, 2:0) paguldė ant menčių Otavos „Senators“. Pitsburgo komanda serijoje pirmauja 3:2. Svečiai vargo iki 9-osios minutės, kai puikiu tolimu metimu įvartį pelnė suomis Olli Maatta. 13-ąją minutę lazdą laiku kyštelėjo prie vartų likęs kanadietis Sidney Crosby. 17-ąją minutę pakartotinu metimu pasižymėjo amerikietis Bryanas Rustas.
2017-05-22

NHL svečiai iškovojo vieną pergalę

Antradienį įvyko trejos Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynės, kuriose svečiams pavyko iškovojo vieną pergalę.Iš trečiosios pozicijos Rytų konferencijos Šiaurės Rytų pogrupyje Toronto "Maple Leafs" (21 tšk.) klubą išstūmė Bostono "Buins" (22 tšk.) ledo ritulininkai, išvykoje varžovus įveikę 4:2 (0:1, 1:1, 3:0).Du įvarčius nugalėtojams pelnė Chuckas Kobasew`as, po vieną - Philas Kesselis ir P.J. Axelssonas.
2007-11-21

NHL: „Senators” - absoliutus čempionato lyderis

Septintą pergalę iš eilės - dvyliktą per trylika Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynių - iškovojo bei absoliučiu čempionato lyderiu tapo Otavos "Senators" (24 tšk.) klubas.Rytų konferencijos Šiaurės Rytų pogrupio lyderiai "Senators" ledo ritulininkai sekmadienį svečiuose po baudinių serijos 2:1 (0:1, 0:0, 1:0, 0:0, 1:0) įveikė trečiojoje pozicijoje pogrupyje esančią Bostono "Bruins" (15 tšk.) ekipą.