Septintą pergalę iš eilės - dvyliktą per trylika Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynių - iškovojo bei absoliučiu čempionato lyderiu tapo Otavos "Senators" (24 tšk.) klubas.

Rytų konferencijos Šiaurės Rytų pogrupio lyderiai "Senators" ledo ritulininkai sekmadienį svečiuose po baudinių serijos 2:1 (0:1, 0:0, 1:0, 0:0, 1:0) įveikė trečiojoje pozicijoje pogrupyje esančią Bostono "Bruins" (15 tšk.) ekipą.

Įvarčius nugalėtojams baudinių serijoje pelnė Danielis Alfredssonas ir Antoine`as Vermette`as.

Pastarasis ledo ritulininkas rezultatą išlygino trečiojo kėlinio (44:01) pradžioje.

Arenos šeimininkai šiame mače pirmavo po Chucko Kobasewo (4:13) įvarčio.

Pastarasis žaidėjas ir Philas Kesselis nesugebėjo realizuoti baudinių po pratęsimo.

Kituose sekmadienio NHL reguliariojo sezono mačuose Kolumbo "Blue Jackets" 3:0 nugalėjo Sent Lujo "Blues" ledo ritulininkus, o Čikagos "Blackhawks" klubas 2:5 pralaimėjo Nešvilio "Predators" komandai.